Zmiany w Hitmaker Expansion i Pro Tools Artist do interfejsów Focusrite!

Focusrite wprowadza ekscytujące zmiany w oprogramowaniu dodawanym do interfejsów
Scarlett 3gen, Clarett+ i Red!

Po pierwsze dzięki współpracy z firmą Avid nowi i obecni użytkownicy Scarlett 3rd Gen i Clarett+ otrzymują trzymiesięczną subskrypcję Pro Tools Artist i Avid Complete Plugin Bundle. Po drugie – Hitmaker Expansion dostaje wzmocnienie w postaci  Landr.

Partnerstwo między Focusrite i Avid łączy jeden z najważniejszych w branży DAW z najpopularniejszymi interfejsami, aby stworzyć najlepsze rozwiązanie do nagrywania dla klientów w okresie świątecznym, dając im doskonałą okazję do zainwestowania w wysokiej jakości narzędzia do tworzenia muzyki. 

Zawarte w zestawie Avid Complete Plugin Bundle ma wszystko, czego artysta, muzyk lub producent będzie kiedykolwiek potrzebował, aby nagrywać ścieżki studyjnej jakości, z łatwością tworzyć bity oraz miksować jak profesjonalista w programie DAW, który jest branżowym standardem.

Po zakończeniu trzymiesięcznej subskrypcji, użytkownik może zakupić roczną subskrypcję z 25% zniżką Pro Tools Artist lub roczną subskrypcję z 33% zniżką Pro Tools Studio. Oba plany zawierają Complete Plugin Bundle, który zawiera ponad 75 wtyczek obejmujących szeroki wachlarz efektów.

Współpraca z Landr wzbogaca Hitmaker Expansion, zapewniając narzędzia do masteringu opartego na sztucznej inteligencji, co umożliwia użytkownikom interfejsów Focusrite mastering swojej muzyki i dystrybucję do platform streamingowych w ramach tej samej platformy. W ramach pakiet użytkownik otrzymuje dwumiesięczną subskrypcję Landr Studio i pięć darmowych masterów do wykorzystania w dowolnym momencie.

CO JESZCZE ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE?

focusrite balancer

Stwórz perfekcyjny miks

FAST Balancer od Focusrite natychmiast poprawi jakość brzmienia twoich utwory, dzięki bezproblemowej kontroli i potężnemu AI, która da gotowe, profesjonalne rezultaty.

Zbalansuj pasmo swojego wokalu i instrumentów jednym kliknięciem. Finalizuj natychmiastowo i usłysz profesjonalnie brzmiący miks bez potrzeby zmiany parametrów w nieskończoność.

Posiadacze interfejsów Scarlett mogą również natychmiastowo uruchomić swoją kreatywność przy użyciu ogromnej biblioteki dźwięk Splice.

Dzięki 100 kredytom dodawanym do konta możesz eksplorować tysiące artystów i miliony dźwięków, a dzięki intuicyjnej wyszukiwarce Splice możesz wyszukiwać gatunkiem, tempem, instrumentem, artystą, wytwórnią i wieloma innymi parametrami.

Dodaj kilka dźwięków do swojego projektu i zobacz gdzie Cię zabiorą.

splice z focusrite

CO OTRZYMUJEMY DO INTERFEJSÓW FOCUSRITE?

oprogramowanie focusrite

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.