Audiotech logo

Focusrite Red

Interfejsy audio premium

Od momentu skonstruowania Mbox’a dla Pro Tools | LE, Focusrite został liderem na rynku interfejsów audio. Ich podejście do projektowania można streścić w trzech słowach: lepiej, szybciej i łatwiej. Każde ich urządzenie jest tworzone z myślą o najwyższej możliwej jakości dźwięku, najniższej latencji i łatwości osiągania na nich zadowalających rezultatów.

Seria Focusrite Red oferuje najwyższą jakość konwersji cyfrowej, zdalnie sterowane przedwzmacniacze mikrofonowe i wbudowane sterowanie odsłuchem w połączeniu z technologią interfejsów Pro Tools | HD ™, Thunderbolt ™ i Dante znane z bardzo niskiej latencji.

Seria Focusrite Red

Niski poziom szumów, niskie zniekształcenia i ultraliniowa konstrukcja

Przedwzmacniacze mikrofonowe Red Evolution zapewniają niezwykle dokładne odwzorowanie oryginalnego brzmienia podczas nagrywania.

Seria Red

Najlepsze konwertery Focusrite

Focusrite od dziesięcioleci tworzy przetworniki audio o mistrzowskiej jakości, a przetworniki, które napotkasz w Red, są najlepszymi, jakie kiedykolwiek stworzyli.

Najlepsze konwertery Focusrite

Rozbudowana kompatybilność

Łączność z Pro Tools HD, Thunderbolt, PCIe i Dante pozwala na wiele opcji połączeń audio w Twoim środowisku.

Dante audio-over-IP w Focusrite Red

Dante audio-over-IP

Bezproblemowa integracja DAW z sieciami Dante lub wykorzystanie Dante do łatwej rozbudowy interfejsu audio o dodatkowe wejścia/wyjścia.

Kontrola i monitorowanie oprogramowania w Focusrite Red

Kontrola i monitorowanie oprogramowania

Monitoruj poziomy sygnału i kontroluj każdy parametr interfejsu zdalnie na ekranie za pomocą aplikacji RedNet Control 2.

Hitmaker Expansion przegląd

Bezkonkurencyjna gama wypróbowanych i przetestowanych narzędzi studyjnych

Hitmaker Expansion został stworzony z myślą o natychmiastowym miksowaniu i masteringu muzyki gotowej do wydania. Są to wtyczki, których potrzebujesz, aby przenieść swoje utwory o jakości studyjnej na wyższy poziom i osiągnąć profesjonalne rezultaty.

Trzy lata gwarancji na urządzenia Focusrite

3 lata gwarancji

Wszystkie produkty Focusrite są zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wiele lat niezawodnej pracy.

Audio-over-IP w postprodukcji

Dowiedz się więcej o audio-over-IP

Jeśli potrzebujesz wprowadzenia w świat protokołów AoIP, to mamy dla Ciebie rozbudowany artykuł mówiący o różnych aspektach tej technologii. Znajdziesz w niej szczegółowe omówienie technologii Dante, jej wad i zalet oraz studium 2 instalacji. Zachęcamy do lektury.

O MARCE FOCUSRITE

Focusrite to uznany producent sprzętu muzycznego do tworzenia, nagrywania i produkcji muzycznej.

Misją firmy Focusrite zawsze było produkowanie przystępnego sprzętu audio klasy premium, który jest prosty w obsłudze i świetnie brzmi. Jest to tak samo prawdziwe dzisiaj, jak w 1985 roku, kiedy Rupert Neve założył Focusrite i przyjął pierwsze zlecenie od Sir George’a Martina (producenta m.in. The Beatles) i Air Studios. Chcąc dalej zaspokajać najlepszych profesjonalistów w branży, Focusrite produkuje urządzenia do nagrywania dla każdego rodzaju artysty nagrywania lub inżyniera, pozostając wiernym swojej pierwotnej misji i kontynuując usuwanie barier dla kreatywności.

focusrite logo

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors