Focusrite Pro logo
Red_Logo_wht

INTERFEJSY
AUDIO

Od momentu skonstruowania Mbox’a dla Pro Tools | LE, Focusrite został liderem na rynku interfejsów audio. Ich podejście do projektowania można streścić w trzech słowach: lepiej, szybciej i łatwiej. Każde ich urządzenie jest tworzone z myślą o najwyższej możliwej jakości dźwięku, najniższej latencji i łatwości osiągania na nich zadowalających rezultatów.

Rodzina Focusrite Pro Red oferuje rewelacyjną konwersję cyfrową, zdalnie sterowane przedwzmacniacze mikrofonowe i wbudowane sterowanie odsłuchem i pracę w standardach Pro Tools | HDTM, ThunderboltTM i Dante, znanych z bardzo niskiej latencji. Preampy mikrofonowe Red Evolution, które cechują bardzo niski szum własny, niski poziom zniekształceń i ultra-liniowy design, uchwycą każdy szczegół akustycznej sesji z niesamowitą dokładnością. Niezawodne sterowniki o bardzo niskiej latencji zapewniają płynną integrację z wieloma programami DAW, podczas gdy porty DigiLink Mini pozwalają na połączenie bezpośrednio z systemami Pro Tools | HDX, Pro Tools | HD native a nawet starszym Pro Tools | HD TDM.

Ich złącza RedNet PCIe i Pro Tools | HD są najprostszym sposobem na zintegrowanie sieci AoIP Dante z programami DAW. Interfejsy Red są w pełni zdalnie sterowane i zapewniają bardzo niską latencję i stabilną pracę sterowników również jako element sieci Audio-over-IP .

Ultra-niska latencja // Twórz cyfrowe miksy dla wykonawców bez obaw o rozpraszającą latencję

Integracja Dante // Z łatwością włącz swoją stację DAW do sieci Dante lub użyj Dante do rozszerzenia Twojego interfejsu o dodatkowe wejścia i wyjścia.

Programowa kontrola i monitoring // Odczytuj poziomy sygnałów i kontroluj każdy parametr interfejsu zdalnie z poziomu komputera.

Kompatybilność z wieloma systemami // złącza Pro Tools | HD, Thunderbolt, PCIe i Dante czynią interfejsy Red kompatybilne z niemal każdym systemem

Ciesz się 3 latami gwarancji.

REDNET R1

Biurkowy kontroler monitorów

focurite rednet r1

RED 4PRE

58×64 interfejs audio, 32×32 Dante I/O

RED 8PRE

64×64 interfejs audio, 32×32 Dante I/O

RED 8LINE

58×64 interfejs audio, 32×32 Dante I/O

red 8line miniatura

RED 16LINE

64×64 interfejs audio, 32×32 Dante I/O

DARMOWA PUBLIKACJA
O AUDIO-OVER-IP

Ta przygotowana przez Focusrite Pro krótka publikacja jest świetnym wprowadzeniem w świat protokołów AoIP. Znajdziesz w niej szczegółowe omówienie technologii Dante, jej wad i zalet oraz studium 2 instalacji. Zachęcamy do lektury.

audiooverip