Audiotech logo

ZAMIEŃ SWOJE POMYSŁY W HITY

Twórz studyjnej jakości wokale, masywne gitary, soczyste klawisze i potężne bębny, a następnie miksuj i masteruj za pomocą kultowego sprzętu studyjnego Focusrite – wszystko in-the-box.

Hitmaker Expansion 3.0

Twórz studyjnej jakości wokale, masywne gitary, soczyste klawisze i potężne bębny, a następnie miksuj i masteruj za pomocą kultowego sprzętu studyjnego Focusrite – wszystko in-the-box. Każdy nowy interfejs Focusrite Scarlett, Clarett i Red jest dostarczany z bezkonkurencyjną gamą sprawdzonych narzędzi studyjnych od największych nazwisk w branży.

Niezależnie od tego, czy jesteś gitarzystą, piosenkarzem, autorem tekstów, beatmakerem czy aspirującym producentem, Hitmaker Expansion został opracowany tak, aby zapewnić Ci wyniki gotowe do wydania już od pierwszej sesji. Są to wszystkie wtyczki potrzebne do pisania, nagrywania, miksowania i masteringu muzyki w studiu.

auto tune access

DLA WOKALI

Antares® Auto-Tune® Access umożliwia wszystko – od naturalnie brzmiącej, działającej niemal w czasie rzeczywistym korekty wysokości dźwięku w celu uzyskania najlepszych wokalnych nagrań – do błyskawicznego pitchingu inspirowanego hip-hopem w celu dodania zupełnie nowego brzmienia do Twoich utworów. Co więcej Auto-Tune Access nie jest dołączane do żadnego innego interfejsu – oryginalne i najlepsze rozwiązanie dostępne jest wyłącznie w Focusrite.

relab lx480 interface

DLA WOKALI

Relab LX480 Essentials oferuje cztery pogłosy, wzorowane na jednostce pogłosowej The Hit Factory NYC, używanej przy niezliczonych hitach. LX480 Essentials daje Ci dźwięki studia, które gościło takie nazwiska jak Springsteen, Stonesi, Kool and the Gang, The Weeknd, Pharrell, Katy Perry i wszystkich innych.

marshall 2555

DLA GITAR

Podłącz się prosto do hiperrealistycznego Silver Jubilee 2555 Marshalla® – nowoczesnej ewolucji kultowego JCM800 – dostarczonego przez ekspertów w dziedzinie modelowania analogowego, firmę Softube®. Silver Jubilee oferuje wszystko, od ciepłych, czystych brzmień, przez klasyczny crunch, aż po nowoczesne brzmienia lampowe o wysokim gainie.

xln audio addictive keys

DLA KLAWISZY

Dodaj pięknie brzmiące pianino do swoich utworów dzięki Addictive Keys firmy XLN Audio®, dając Ci wybór jednego z czterech profesjonalnie brzmiących modeli Steinway®, Yamaha® i klasycznego Rhodes®. Podłącz kontroler MIDI i graj; natychmiast przeniesiesz się do profesjonalnego studia nagraniowego, w którym nagrywasz jeden z tych pięknych fortepianów – prosto ze swojego studia.

Native Instrumenta Massive

DODAJ SYNTEZATOR

Chcesz dodać prawdziwego dramatyzmu do swojego utworu? MASSIVE od Native Instruments® to przede wszystkim POTĘŻNE brzmienia syntezatorów – od potężnych basów po świdrujące leady. Ten wysokiej klasy silnik zapewnia oszałamiającą jakość i rozległy wszechświat dźwięków, które zasilą i zainspirują Twoją muzykę. Jeśli głębokie zanurzenie się w syntezie nie jest w kręgu Twoich zainteresowań, dostępnych jest ponad 1300 gotowych do produkcji brzmień, które możesz wykorzystać w obecnej formie lub dopracować do perfekcji.

xln audio addictive drums 2 rock

DODAJ BĘBNY

W prosty sposób dodaj do swoich utworów brzmienie profesjonalnego perkusisty. Addictive Drums 2: Studio Rock Kit od XLN Audio zawiera uchwycone przez ekspertów próbki wysokiej klasy bębnów Tama® i Pearl® oraz talerzy Paiste® i Sabian®, nagrane w Decibel Studios w Sztokholmie. Możesz również dodać bity, aby rozpocząć pracę i szybko zmiksować swoje bębny za pomocą wysokiej jakości efektów bezpośrednio w pluginie.

MIKSUJ Z PROFESJONALISTAMI

Gdy Twój utwór jest gotowy, aby przejść na wyższy poziom, Ty również. Najbardziej znany studyjny outboard Focusrite jest teraz dostępny wszędzie, dzięki Brainworx bx_console Focusrite SC i ich własnemu pakietowi wtyczek Red 2 & 3.

Połączenie interfejsu Focusrite z tymi dwoma niesamowitymi wtyczkami oddaje w Twoje ręce serce firmy Focusrite. Dzięki temu potężnemu połączeniu możesz nagrywać płyty przy użyciu dźwięków i technologii, które znalazły się na przebojowych płytach i były używane przez największych artystów w ciągu 30-letniej historii Focusrite. Tworzenie studyjnej jakości nagrań w domu nigdy nie było tak łatwe, jak teraz.

bx console focusrite

BX_CONSOLE FOCUSRITE SC

Bx_console Focusrite SC wnosi do Twojej muzyki prawdziwe brzmienie przedwzmacniaczy, które uczyniły Focusrite tym, czym jest dzisiaj. Żadna inna wtyczka nie oferuje unikalnego charakteru kultowej wielkoformatowej konsoli, z przedwzmacniaczami ISA 110 – źródłem słynnego „Air”, które do dziś słyszymy w interfejsach Focusrite. Bx_console Focusrite SC to pełny channel strip, oferujący EQ, de-esser, kompresor, limiter, bramkę i ekspander. Wtyczka posiada również opatentowany przez Brainworx system ‘TMT’, który pozwala na uzyskanie dowolnie dużej lub małej ilości analogowego charakteru brzmienia.

focusrite red plugin suite

Red 2 & 3 PLUG-IN SUITE

Zawiera parę skrupulatnie uchwyconych modeli kultowych korektorów i kompresorów, które sprawiły, że nazwa Focusrite stała się podstawą w światowej klasy obiektach na całym świecie. Jeśli słuchasz na biężaco najważniejszych muzycznych wydawnictw w ciągu ostatnich 30 lat, to na pewno było tam Red 2 i 3.

FAST Balancer

FAST BALANCER

Gdy chcesz szybko uzyskać solidny miks, FAST Balancer przyspiesza proces miksowania. Potężna sztuczna inteligencja wsłuchuje się w ścieżkę instrumentu lub wokalu i oferuje trzy opcje do wyboru, aby ulepszyć ścieżkę i pomóc jej zabłysnąć w miksie.

landr hitmaker expansion

ZMASTERUJ SWOJĄ MUZYKĘ

Produkuj i wydawaj swoje najlepsze prace z Landr. Do każdego interfejsu Scarlett, Clarett i Red dołączona jest dwumiesięczna subskrypcja Landr Studio, a także pięć darmowych masterów, które możesz wykorzystać nawet po zakończeniu dwumiesięcznego okresu próbnego. Landr Studio zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do miksowania i masteringu swoich utworów, w tym nieograniczony mastering MP3 i nieograniczoną dystrybucję na platformach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, YouTube Music, TikTok i wiele innych.

TWORZENIE NAGRAŃ STUDYJNEJ JAKOŚCI

Hitmaker Expansion wraz z interfejsem Focusrite, sprawia, że każda przestrzeń staje się w pełni profesjonalnym studiem. W łatwym w użyciu pakiecie oprogramowania zawarliśmy moc dziesięcioleci tworzenia muzyki w wielkoformatowych studiach, dzięki czemu możesz tworzyć nagrania o jakości studyjnej, gdziekolwiek zaprowadzi Cię muzyka.

W poniższym filmie Szymon Chudy z kanału Guitar Way wykorzystuje wtyczki z Hitmaker Expansion i tłumaczy jak wykorzystać ich pełen potencjał.

NAGRYWANIE UTWORÓW ZE SCARLETTEM I HITMAKER EXPANSION

W tej sześcioczęściowej serii wideo, John używa Scarlett Solo i wtyczek zawartych w Hitmaker Expansion, aby zbudować utwór od podstaw, przenosząc surowy pomysł na piosenkę do finalnego miksu.

W przypadku interfejsów Scarlett 3rd Gen, Clarett+, Clarett USB i Red zakupionych i zarejestrowanych 1 października 2021 r. lub później, Hitmaker Expansion zostanie dodane do Twojego konta za darmo.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors