Recenzja EVE Audio SC3070 w SpectreSound Studio

eve audio banner header

Glenn Fricker nawrzeszczał, a potem wreszcie sam musiał się zamknąć, bo EVE Audio SC3070 dały my naprawdę porządnego kopa! Nie oszukujmy się – tytuł filmiku „sh*t kicking BASS! Eve 3070” mówi jasno, o co chodzi.

Co najpierw zdążył powiedzieć? 

„Jestem absolutnie zdumiony tym, jak potężne uderzenie wydobywa się z tych małych drani”

„Wydawało się, że wszystko [w miksie] działa całkiem cholernie dobrze, ale tak jak powiedziałem, one pozwalają na laserową precyzję, jeśli chodzi o ujawnienie tego, co dzieje się z paśmie średnich częstotliwości. Cholera.”

„Uwielbiam dół, który tu słyszę.”

„Właśnie udało mi się podrasować kilka miksów, gdzie usłyszałem kilka problemów, które dzieje się w średnim zakresie – szczególnie z werbla. Nie słyszałem tego wyraźnie na moich innych monitorach i z łatwością mogłem poprawić miks.”

„Możesz naprawdę podkręcić te maleństwa i wstrząsnąć całym pomieszczeniem. Mają zadziwiającą ilość dolnego pasma, które się z nich wydobywa. Jestem naprawdę zdumiony.”

Jeśli więc szukacie monitorów z potężnym dołem i laserowo precyzyjną średnicą, a do tego wygodnym ustawieniem brzmienia przy pomocy Smart Knob umieszczonego na froncie kolumn… TO NIE MUSICIE DALEJ SZUKAĆ. Choć obejrzeć całą recenzję i tak możecie, żeby mieć 200% pewności.

EVE audio SC3070 jest precyzyjnym, trójdrożnym monitorem bliskiego i średniego pola oferującym dokładną reprodukcję średnicy oraz potężne dolne pasmo. Dzięki kompaktowym rozmiarom doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych studiach, gdzie oprócz najwyższej jakości odsłuchu ważna jest ilość miejsca.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!