Novation Launchkey 88 – stworzona do gry!

launchkey 88 mk3 banner pl

Po wielu latach próśb Novation odpowiedziało na potrzeby i prezentuje Launchkey 88 Mk3, czyli ich pierwszą 88-klawiszową klawiaturę sterującą!

Launchkey 88 to klawiatura stworzona dla muzyków, dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją kreatywność. Imponujące narzędzia wbudowane w serię Launchkey takie jak tryby skali, akordów, opcje tworzenia własnych map (Custom Modes) i potężny arpeggiator pobudzą Twoją kreatywność i zaowocują nowymi pomysłami, a łącząc to z pełnym zakresem klawiszy Launchkey 88 Mk3 sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek osiągniesz swój pełny potencjał brzmieniowy, z niezbędnymi kontrolkami transportu pod ręką kiedy ich potrzebujesz.

Głęboka integracja Launchkey 88 z Ableton Live, a także Cubase, Logic i innymi sprawia, że produkcja muzyczna jest możliwa dla wszystkich, dając Launchkey 88 silną przewagę nad konkurencją. Z najwyższej jakości płytą klawiszy dla bezwysiłkowej i ekspresyjnej gry, Launchkey 88 jest kuszącą klawiaturą MIDI z nieograniczonym potencjałem twórczym.

Launchkey 88 Mk3 to potężne centrum dla każdego gracza, czy to na scenie, czy w studio.

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!