Focusrite RedNet na IEM Katowice 2019

Focusrite RedNet na IEM Katowice 2019

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizowali Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach. 13-letnia tradycja IEM sprawia, że jest to najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, a dzięki rozgrywkom Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które otrzymały od Valve Corporation status Major Championship, IEM Katowice 2019 stało się najbardziej lukratywnym wydarzeniem IEM w historii.
Przez trzy tygodnie — między 14 lutego, a 3 marca 2019 r. —24 najlepsze drużyny z całego świata rywalizowały o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM.

Sieć Dante

Taki charakter imprezy wymagał użycia wielu formatów audio, dla komunikujących się stref w katowickim spodku. System który zintegrował wszystkie punkty audio wykorzystując sieć Dante to Focusrite RedNet. Za realizację projektu audio odpowiadała firma 120dB Sound Engineering

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!