Nowy efekt FAST Verb i zniżka dla klientów Focusrite i Novation!

FAST_Verb_Focusrite_hero

Do bardzo ciepło przyjętego przez producentów i realizatorów zestawu efektów dołączył nowy, tym razem pogłosowy. Ponadto, na użytkowników urządzeń Focusrite i Novation czeka ponad 60% zniżka na cały pakiet!

FAST Verb, podobnie jak jego poprzednicy, jest oparty na silniku AI smart:engine od Sonible. Dzięki temu efekty jest wstanie przeanalizować sygnał i błyskawicznie wybrać dla niego odpowiednie ustawienia. Oczywiście te wtyczki nie zmiksują całego utworu za nas, ale propozycje są dosyć trafne, a sam interfejs skonstruowany w bardzo intuicyjny i prosty do zrozumienia dla początkujących sposób. O ile w przypadku kompresora czy korektora nie jest to trudne do wyobrażenia, tak efekty przestrzenne wymagają więcej kreatywnych decyzji i mają ogromny wpływ na nastrój i umiejscowienie elementów w miksie. FAST Verb ułatwia nam ten proces dając swoją sugestię dla danego rodzaju źródła, jednocześnie pozostawiając kontrolę nad wszystkimi parametrami w naszych rękach i dodaje kilka kreatywnych efektów, takich jak Reverse reverb czy ciekawie brzmiący Bounce. Poniżej możesz obejrzeć świetną recenzję FAST Verb oraz pozostałych pluginów z tej rodziny!

Focusrite postanowił z tej okazji dodatkowo zachęcić posiadaczy zarejestrowanych urządzeń Focusrite i Novation, oferując 60% rabat, z 299,85$ na 99$ (bez VAT). Oferta jest ważna do 31 grudnia 2021 roku. Możecie z niej skorzystać logując się na swoje konto na customer.focusrite.com.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!