Audiotech wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych mikrofonów MicW

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie profesjonalnymi mikrofonami pomiarowymi, również do zastosowań mobilnych nawiązaliśmy współpracę z micW, członka Spółki BSWA Technology Ltd. zajmującej się pomiarami akustycznymi i produkcją urządzeń pomiarowych (w tym mikrofonów pomiarowych). MicW wykorzystuje unikalne metody produkcji swoich kapsuł mikrofonowych, które zapewniają lepszą wydajność, niezawodność, jakość dźwięku i przejrzystość. W ofercie MicW znajdują się wysokiej klasy mikrofony do wielu zastosowań pomiarowych i nagraniowych. Mikrofony te znane są z doskonale czystego dźwięku, porządnego rzemiosła i lekkości stylu.

Marka MicW obejmuje mikrofony kilku serii, w tym :

serię „i” (iPhone) – mikrofony dla urządzeń mobilnych Apple i innych urządzeń przenośnych

serię „L” (Lavalier) – mikrofony krawatowe,

serię „M” (Measurement) – mikrofony pomiarowe,

Sezon koncertowy w pełni, więc warto zwrócić uwagę zwłaszcza na mikrofon i436, który ułatwi pracę przy ustawianiu każdego nagłośnienia. Zapraszamy do testów i zakupów u naszych partnerów handlowych.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!