Circuit-Rhythm-Sample-Expansion-Pack
Aktualności

6 nowych, darmowych paczek brzmień dla Circuit Rhythm!

CR_SoundpackExp_1200x627

Odśwież swoją bibliotekę z pomocą setek nowych sampli royalty-free dla Circuita Rhythm – Circuit Rhythm Sample Expansion Pack!

Circuit Rhythm właśnie stał się jeszcze bardziej inspirujący. Udostępniamy wam ponad 550 nowych sampli do wolnego użytku pod nazwą Circuit Rhythm Sample Expansion Pack.

6 nowych paczek brzmień pozwoli Ci kreatywnie zapędzić się jeszcze dalej. Od winylowych sampli, przez soulowe akordy aż po energetyczne breaki i żywe instrumenty, Sample Expansion może posłużyć do tworzenia w wielu różnych gatunkach muzyki. Możesz pobrać go już teraz. Możesz spodziewać się jeszcze wielu darmowych aktualizacji i sampli dla Circuita Rhythm w przyszłości.

Pobierz i załaduj nowe sample packi za pomocą aplikacji Novation Components. Zacznij ciąć, kształtować i resamplować swoje dźwięki, bez wysiłku. Podłącz swój telefon, gramofon lub syntezatory do Circuita Rhythm I nagrywaj nowe sample bezpośrednio na nim.

Rozpocznij nowe projekty z 6 paczkami sampli, każdy o unikalnym stylu. Dźwięki wielu różnych instrumentów, które możesz ciąć i zmieniać jak tylko chcesz, błyskawicznie wzbogacą twoje utwory.

Related Posts