Audiotech logo białe 2

Zestawienie: Focusrite RedNet i Focusrite ISA

Przedstawiamy zestawienie serii Focusrite RedNet i Focusrite ISA. Jeżeli będziesz potrzebować więcej informacji na temat konkretnego produktu to kliknięcie w jego nazwę w tabeli przeniesie cię na stronę produktową.

Rodzina urządzeń Focusrite RedNet jest flagową serią interfejsów bazująca na sieci Ethernet. Wykorzystując elastyczność Dante™, seria RedNet zapewnia modułowe podejście do budowania rozwiązań audio, czy to do postprodukcji, transmisji, dźwięku na żywo czy studia nagraniowego. Asortyment obejmuje zdalnie sterowane przedwzmacniacze mikrofonowe, najlepszą konwersję i szeroki wybór opcji interfejsów PC.

Produkt Opis
Konwerter zapewniający osiem wejść i wyjść analogowych z 24-bitową, 192 kHz konwersją cyfrową A/D i D/A z zakresem dynamiki do 119 dB dla sieci Dante Audio-over-IP. Dodatkowo dwa kanały I/O AES/EBU i redundancja zasilania oraz sieci.
Konwerter zapewniający szesnaście wejść i wyjść analogowych z 24-bitową, 192 kHz konwersją cyfrową A/D i D/A z zakresem dynamiki do 119 dB dla sieci Dante Audio-over-IP. Niezależna kontrola poziomu dla I/O i zdalny monitoring za pomocą RedNet Control. Dodatkowo dwa kanały I/O AES/EBU i redundancja zasilania oraz sieci.
Ośmiokanałowy, zdalnie sterowany przedwzmacniacz mikrofonowy pracujący w sieci Dante Audio-over-IP. Redundancja zasilania oraz sieci.
Interfejs integrujący standard Pro Tools HD ze środowiskiem Dante Audio-over-IP. 32 wejścia i wyjścia przy 96 kHz (16x16 przy 192 kHz), podwójne złącze DigiLink mini, redundancja sieci i zasilania, sterowanie i pomiar poprzez RedNet Control.
Interfejs integrujący standard MADI ze środowiskiem Dante Audio-over-IP. 64x64 I/O w 44.1/48 kHz , 32x32 w 96 kHz i 16 w 192 kHz. Konwersja częstotliwości próbkowania na wejściu i wyjściu, redundancja sieci i zasialania
Dwukierunkowy, cyfrowy interfejs do sieci Dante. 16 kanałów I/O AES3 z niezależną kontrolą poziomów głośności z ramienia RedNet Control. Redundancja sieci i zasilania.
Ultra-nisko latencyjny interfejs PCIe Dante obsługujący 128x128 I/O 24-bit/192 kHz. Zaprojektowany pod wysoko wydajnościowe, wielokanałowe rozwiązania oparte na Dante i formaty imersyjne typu Dolby Atmos. Redundancja sieci, instalacja w slocie PCIe lub docku Thunderbolt.
Stereofoniczny interfejs wyjściowy dla sieci Dante Audio-over-IP, 24 bit, 96 kHz. Podwójne wyjście XLR z sygnałem na poziomie 24 dB, wyjście słuchawkowe i potężny wzmacniacz słuchawkowy. Dwa porty sieciowe obsługujące zasilanie, sterowanie, zegar i audio (zgodność z IEEE 802.3af).
Zdalny kontroler dla sieci Red oferujący łączność w standardach Dante, ProTools HD i Thunderbolt. Monitoring począwszy od mono-kanałów do dwunastokanałowego audio i innych formatów imersyjnych (7.1.4). Wbudowany talkback.
Kompaktowy i solidnie wykonany interfejs Dante 2x2 z dwoma przedwzmacniaczami Red Evolution i przedwzmacniaczem słuchawkowym. Dwa złącza sieciowe, integracja zasilania, audio, zegara i sterowania.

Urządzenia z rodziny Focusrite ISA (Input Signal Amplifier – wzmacniacz sygnału wejściowego) są oparte na bazie oryginalnej konsolety Focusrite Forte powstałej w latach 80 i późniejszej Focusrite Studio Console. Kluczowe moduły tych konsolet są dostępne po dziś dzień jako produkty Focusrite z serii ISA.

focusrite isa one i clarett octopre
focusrite red16 i focusrite isa 828
Produkt Opis
Przedwzmacniacz mikrofonowo-instrumentalny z transformatorem Lundahl LL1538, zmienna impedancja, niezależny kanał DI, opcjonalna karta A-D 192 kHz.
Podwójny przedwzmacniacz mikrofonowo-instrumentalny, transformator Lundahl LL1538, zmienna impedancja wejściowa, insert na każdy kanał.
Cztery kanały ISA z opcją instalacji karty A-D.
Osiem kanałów ISA z możliwością rozszerzenia o kartę A-D.
Opcjonalna dwukanałowa karta A-D do przedwzmacniacza ISA One. Łączność Dante, AES3, ADAT, S/PDIF, praca w 24bit/192 kHz.
Opcjonalna ośmiokanałowa karta A-D do przedwzmacniaczy ISA 428 MkII i ISA 828 MkII. Łączność Dante, AES3 i ADAT, praca w 24 bit / 192 kHz.

Dołącz do użytkowników Focusrite

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors