focusrite vocaster hub update news
Aktualności

Vocaster HUB po polsku!

Chciałoby się krzyknąć – wreszcie! Funkcje w Vocaster HUB, czyli sterowniku do interfejsów Focusrite Vocaster są przetłumaczone na język polski! A to nie koniec zmian!

Ilość muzycznego oprogramowania po polsku jest znikoma, więc wyjątkowo cieszy, że Focusrite – jeden z najpopularniejszych producentów interfejsów audio na rynku – rozpoczął ważny trend, jakim jest lokalizacja sterowników do urządzeń. W tym przypadku do swojej najnowszej serii interfejsów dla twórców treści, czyli Vocaster.

W sterowniku od wersji 1.2.0 pojawiły się dwie bardzo duże zmiany – jedna to wspomniana lokalizacja większości parametrów w aplikacji sterownika. Druga to możliwość edycji parametrów DSP w ramach wybranego presetu.

Oznacza to, że możemy teraz samodzielnie ustawić próg zadziałania kompresji, wyregulować barwę trzypasmową korekcją oraz odciąć najniższe częstotliwości funkcją „rumble reduction”.

Dodatkowo na stronie producenta znalazła się również ogólnodostępna polska instrukcja do Vocasterów – kolejny ukłon w stronę polskich klientów tej marki.

focusrite vocaster hub update sq

Focusrite Vocaster One

Jak uzyskać dźwięk studyjny, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź na to pytanie nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu podłączanego przez XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One.

Focusrite Vocaster Two

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Related Posts