Audiotech logo

WesAudio NG76 – test 0db.pl

Tomasz Wróblewski prowadzący kanał 0dB.pl dodał film, w którym prezentuje i testuje kompresor analogowy WesAudio NG76. Kompresory FET są podstawowym narzędziem w studiach nagraniowych od ponad 50 lat. Jego charakterystyczne brzmienie i niezawodność sprawiły, że stał się on go-to dla producentów i inżynierów na całym świecie. Kompresor FET w stylu 76 pozostawił swój ślad na niezliczonych przebojowych płytach, co pomogło ugruntować jego reputację jako niezawodnego i wszechstronnego narzędzia w technologii nagrywania. WesAudio udoskonaliło tę konstrukcję, tworząc zupełnie nowy poziom wszechstronności z bezproblemową integracją DAW – Przed Wami NG76 – w pełni analogowy kompresor FET z cyfrowym recallem. Poniżej krótki cytat z testu Tomka:

„Jest to świetny, soczyście brzmiący, podążający za naszymi intencjami kompresor analogowy FET, na miarę trzeciej dekady XXI-wieku, sprzęt jest fantastycznie analogowy, ale nie muszę go nawet dotykać, żeby go użyć, a nawet gdybym chciał, to enkodery są zabójczo dokładne, i wyposażone w inteligentną funkcję akceleracji, szybki ruch – duża zmiana, mały ruch – duża precyzja, w mojej opinii to jeden z najlepszych kompresorów 1176 dostępnych w sprzedaży. Nie mam wobec niego żadnych zastrzeżeń, a swoją funkcjonalnością i klasą brzmieniową bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. WesAudio NG76 to jedno z tych urządzeń, które bardzo polubiłem, chodź, przyznam, że nie od razu, gdy uporałem się ze wszystkimi protokołami i sieciami czy konfiguracjami, a następnie postawiłem oba urządzenia z boku i zacząłem pracować bez konieczności dotykania samego urządzenia, to poczułem, że naprawdę mogę się trzymać 0 dB.pl”

Jak kompresor wypadł w teście? Według nas bardzo pozytywnie! Jednak aby mień pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z filmem Tomka, który znajdziecie poniżej!

Więcej informacji na temat WesAudio NG76 znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors