Audiotech logo

teenage engineering EP-133 K.O. II – test Estrada i Studio

teenage engineering EP–133 KO II – test Estrada i Studio!

teenage engineering EP-133 KO II to potężny groovebox z wbudowanym samplerem i rozbudowanym sekwencerem. Nagrywaj dźwięki wokół siebie, sekwencjonuj próbki i pętle, dostosowuj i automatyzuj filtry, wysokość dźwięku i wiele więcej. Dodawaj efekty stereo, kompresor i efekty typu punch-in nowej generacji – przejdź od pomysłu do utworu szybciej niż kiedykolwiek!

Ignacy Matuszewski na łamach portalu Estrada i Studio podzielił się swoimi wrażeniami na temat nowego samplera ze stajni teenage engineering. Pomimo małych problemów niektórych sztuk z faderem, urządzenie zapowiada się na ponadczasowy hit.

EP-133 K.O. II wywołał w sieci niemałe zamieszanie i trudno mi przypomnieć sobie sprzęt, który cieszył się tak wielkim “hypem”. Nakład wyczerpał się w przeciągu kilku godzin a ze względu na niewiarygodnie niską cenę ludzie zamawiają po dwa, trzy egzemplarze. Jestem przekonany, że ten mały, niepozorny sampler będzie widoczny w większości studiów produkcyjnych przez długie, długie lata. Będzie, pod warunkiem, że taką próbę czasu wytrzyma…

Więcej informacji na temat EP-133 K.O. II znajdziesz na poniższej stronie produktowej.

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors