Audiotech logo

KRK ROKIT G4 – recenzja NOVIC po dwóch miesiącach użytkowania

KRK ROKIT G4 – test NOVIC

Od wielu lat, żółty woofer marki KRK rzuca się w oczy w wielu studiach na całym świecie. Zarówno tych domowych jak i profesjonalnych. Seria ROKIT G4 to prawdziwy hit jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość. Jest to rewelacyjny wybór dla wszystkich twórców, nie tyko producentów muzycznych, dla których jakość dźwięku ma znaczenie i potrzebują odpowiedniego narzędzia do pracy.

Michał NOVIC Nowicki na swoim kanale YouTube podzielił się wrażeniami po dwóch miesiącach testowania monitorów odsłuchowych KRK ROKIT 5 G4. Jak wrażenia? 

„Jeżeli szukacie dobrych monitorów odsłuchowych poniżej 2000 zł do domowego studia lub małego studia, jak najbardziej KRK ROKIT 5 G4 to wybór dla was. (…) W tej półce cenowej ciężko będzie dla nich znaleźć sensowną konkurencję”.

To tylko mały cytat zachęta. Poniżej możecie zobaczyć cały film i posłuchać, dlaczego Michał doszedł do takich wniosków.

Aby uzyskać więcej informacji o serii monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G4 przejdź do dedykowanej strony, która opowie ci co i jak!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors