Audiotech logo

Focusrite OctoPre Dynamic MkII – Test Realizator.pl

Ośmiokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite OctoPre Dynamic MkII

Jakub Krzywak w recenzji opublikowanej na portalu Realizator.pl podzielił się swoimi wrażeniami na temat ośmiokanałowego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite OctoPre Dynamic MkII. Poniżej dwa krótkie cytaty z jego testu:

„Przedwzmacniacz może być ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących neutralnego brzmienia, oraz podstawowych funkcji kompresji. Ale co najważniejsze jeśli poszukują przedwzmacniacza z zastosowaniem synchronizacji ADAT!”

„Warto również wspomnieć kilka słów o brzmieniu. Nagrywałem zarówno wokal jak i gitarę akustyczną za pomocą OctoPre MkII Dynamic, oraz alternatywnie za pomocą interfejsu Echo Layla 3G. Wynik mnie w sumie zaskoczył. OctoPre MkII Dynamic wypadł czysto i neutralnie. Wokal wypadł bardzo selektywnie i czysto co osobiście bardzo lubię. Z Laylą było już znacznie gorzej. Faktem jest, że wcześniej tej różnicy nie słyszałem. Miłe dla ucha zaskoczenie”

Chyba trudno o bardziej rzetelną rekomendację! Jednak zawsze warto zapoznać się z pełnym testem i przekonać się skąd te wnioski. Można zrobić to klikając przycisk poniżej!

Tych przedwzmacniaczy (drugiej generacji) nie ma już w sprzedaży, jednak jest dostępna ich nowsza generacja, o której więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors