Audiotech logo

AudioFuse 16Rig – test Musoneo.pl

Arturia AudioFuse 16Rig – interfejs audio z możliwością sterowania po MIDI

Arturia AudioFuse 16Rig to urządzenie oferujące 32 kanały wejściowe i 28 kanałów wyjściowych. Projektanci skierowali je przede wszystkim do użytkowników instrumentów klawiszowych, syntezatorów oraz osób zajmujących się obróbką dużej ilości sygnałów liniowych (ale nie tylko tych!). Mówiąc najkrócej: zapewnia użytkownikom ogromne możliwości, charakteryzuje się dużą elastycznością w zakresie konfiguracji, może funkcjonować autonomicznie bez potrzeby podłączenia do komputera i umożliwia sterowanie poprzez MIDI. Dzięki temu doskonale nadaje się zarówno do zastosowań studyjnych, jak i do użytku na żywo. Posiada również intuicyjne oprogramowanie do sterowania i oferowane jest w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do swoich funkcjonalności.

Maciej Polański z Musoneo przetestował ten interfejs i podzielił się wrażeniami. Poniżej znajduje się krótki cytat, doskonale podsumowujący możliwości tego urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z całością materiału!

„Jest to tak naprawdę chyba najlepsza oferta na rynku tego typu. Jeśli chcecie mieć więcej wejść liniowych niż 8, to zazwyczaj musicie kupić jeden interfejs, a do tego jakieś rozszerzenie adat i całość wychodzi drożej i ma zwykle gorsze parametry. Większość producentów każe też płacić za drogie wzmacniacze słuchawkowe, oszczędzając na konwerterach i innych elementach. Tutaj mamy bardzo dobre konwertery i postawiono na jakość, ale zrezygnowano z większej ilości przedwzmacniaczy mikrofonowych, których nam – osobom tworzącym elektronikę po prostu zazwyczaj nie są potrzebne.”.

Polecamy zapoznać się bliżej z potężnym interfejsem Arturia AudioFuse 16Rig klikając w kartę produktu poniżej.

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors