Audiotech logo

Arturia PolyBrute – test Musoneo

Maciej Polański prowadzący kanał Musoneo dodał film, w którym testuje Arturia PolyBrute. 6-głosowy, analogowy PolyBrute opiera się na wielokrotnie nagradzanej technologii i brzmieniu, aby zapewnić syntezator polifoniczny, na który czekano. PolyBrute ma ekspansywną architekturę morphingu i solidną, ekspresyjną 61-klawiszową klawiaturę. Wszystko to ma jeden cel – przenieść twoje brzmienie na poziom, do którego nie dotarł jeszcze żaden syntezator. Poniżej krótki cytat z testu Macieja:

„Myślę, że ten instrument spokojnie mógłby kosztować trochę ponad 11/15 tyś zł, i nadal jeśli chodzi o możliwości i wszechstronność to wypadłby o wiele lepiej niż konkurencja, muszę powiedzieć, że ten instrument nie przestawał mnie zaskakiwać podczas testów, porównując z innymi instrumentami, to rzeczywiście ten instrument brzmi zupełnie inaczej niż instrumenty np.: Moog-a, który ma takie ciepłe, kremowe, brzmienie Arturia PolyBrute za to ma potężny, głęboki bass równie ciepły, ale trochę inny, jeśli chodzi o możliwości urządzenia to Arturia wydaje się być niedościgniona w tej chwili, myślę, że ten instrument spokojnie mógłby kosztować dużo więcej i nikogo by to nie zdziwiło, i wydaje mi się, że nadal znalazłby bardzo dużą grupę odbiorców.”

Maciej miał okazję jako pierwszy w Polsce przetestować Arturia PolyBrute w sytuacji live, na evencie The Brandcasters, film z tego wydarzenia oraz test znajdziecie poniżej!

Więcej informacji na temat Arturia PolyBrute znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors