Audiotech logo

Arturia MiniFuse Recording Pack – kompletny zestaw do nagrywania w teście Uptone.pl

Nagrywaj, twórz i doskonal swoje dźwięki dzięki wszechstronnemu zestawowi, który rozwinie twoją kreatywność – Arturia MiniFuse Recording Pack!

MiniFuse Recording Pack to kompletny pakiet do nagrywania, łączący intuicyjny interfejs audio i MIDI, mikrofon pojemnościowy, słuchawki oraz oprogramowanie premium, które są niezbędne dla współczesnych muzyków, producentów i twórców treści. Daj się ponieść kreatywności i ciesz się procesem tworzenia muzyki!

Co znajdziesz w zestawie?

  • MiniFuse 2 – interfejs audio i MIDI z 2 wejściami/2 wyjściami i 5-letnią gwarancją
  • CM1 – mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej z antywstrząsowym mocowaniem i popfiltrem
  • EF1 – słuchawki zamknięte
  • 3-metrowy kabel XLR
  • Oprogramowanie DAW, sample, wirtualne instrumenty i efekty klasy premium

Serwis Uptone.pl wziął na warsztat wspomniany zestaw i opublikowali test zarówno w wersji tekstowej jak i w formie video, który znajdziecie poniżej.

Każdy z elementów Arturia MiniFuse Recording Pack wywarł na nas pozytywne wrażenie – szczególnie interfejs MiniFuse 2 dzięki wartości i jakości jaką oferuje od samego początku nawet osobom początkującym i jeszcze niedoświadczonym w świecie produkcji nagrań. Jednak największą zaletą testowanego przez nas zestawu jest to, że otrzymujemy w nim rzeczywiście wszystko, czego potrzebujemy, żeby od razu zacząć nagrywanie, tworzenie, zabawę czy pracę.

Nie do przecenienia – i to szczególnie dla osób początkujących – jest fakt, że wszystko tutaj doskonale do siebie pasuje. Bo nie zapominajmy, że gdybyśmy chcieli samemu dobierać każdy element z osobna, to kosztowałoby nas to dużo więcej czasu, energii i rozeznania rynku, a być może finalnie także więcej pieniędzy niż jednorazowe nabycie z góry przygotowanego i dobrze przemyślanego zestawu.

Więcej informacji na temat zestawu do nagrywania Arturia MiniFuse Recording Pack możesz znaleźć klikając poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors