Aktualności

Studiologic rozdaje UVI Digital Synsations w prezencie!

synsations_nc2x

STUDIOLOGIC ROZDAJE UVI DIGITAL SYNSATIONS W PREZENCIE

Zainspiruj się czterema klasykami lat ’90 z UVI Digital Synsations za darmo dla właścicieli kontrolerów SL i instrumentów Numa Compact 2/2x.

Studiologic z dumą ogłasza nową współpracę z UVI!
Kupując dowolny kontroler SL lub instrument Numa Compact 2/2x, otrzymasz darmową licencję Digital Synsations.
Jeśli szukasz świeżego spojrzenia na brzmienie lat ’90 lub inspiracji klasycznymi synthami, Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca!

Jak je zdobyć
Zarejestruj swój kontroler z serii SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub swoją Numę Compact 2/2x na https://www.studiologic-music.com/account/ aby otrzymać kupon.
Pobierz UVI Portal I wprowadź kod kuponu żeby urzyć Digital Synsations w UVI Workstation.

Promocja jest ważna od 1 kwietnia.

Odwiedź stronę UVI internetową ( https://www.uvi.net/digital-synsations.html ) na której znajdziesz próbki demo.

box_digital_synsations

Nowa generacja
Pod koniec lat 80 I na początku 90 krajobraz świata syntezatorów zaczął się zmieniać. Nowa generacja klawiatur zaczęła pojawiać się na sklepowych wystawach, nagraniach i scenach; te klawisze oferowały niesamowite funkcje w tamtym czasie; potężna polifonia, rozbudowane, wbudowane sekwensery i pamięć na patterny, wyjmowana pamięć i cyfrowe efekty.

Ogromna biblioteka brzmień
Możliwości kilku z tych klasyków stały się inspiracją dla Digital Synsations. Digital Synsations zawiera ponad 500 brzmień zaprogramowanych na w pełni odtworzonych Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 i Ensoniq VFX‚ używanych przez najbardziej znanych artystów, takich jak Depeche Mode, The Cure, Pet Shop Boys, Vangelis, Brian Eno, Toto, 808 State, Jean Michael Jarre i wielu innych.

Świetne barwy
Każdy patch jest złożony z wielu sampli nagranych na najwyższej klasy sprzęcie. Wraz z UVI Engine, oddają one prawdziwy charakter tych syntezatorów ze wszystkimi szczegółami i interfejsem tych modeli. Żeby tego było mało, znajdują się one w łatwym i szybkim w edycji środowisku, uzbrojone we wszystkie funkcje jakich oczekujesz od współczesnego instrumentu wirtualnego.

Related Posts