RedNetR1_ElevatedDark_750x500
Aktualności

R1, A16R MkII i D16R MkII, czyli trzy nowe urządzenia w rodzinie Focusrite RedNet!

RedNetR1_ElevatedDark_LR

Mamy przyjemność ogłosić premierę trzech nowych urządzeń spod szyldu Focusrite Pro. Są to nowe wersje dwóch interfejsów z serii RedNet i nowy kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Dante!

Focusrite Pro RedNet A16R MkII i D16R MkII to odpowiednio analogowe i cyfrowe interfejsy stworzone do pracy w sieci Dante. Głównym uaktualnieniem w obu modelach jest możliwość kontroli poziomów na wszystkich kanałach wyjściowych i wejściowych. Znacznie ułatwi to pracę i konfigurację urządzeń w tak skomplikowanych systemach, jakimi są sieci Audio-over-IP.

Z kolei RedNet R1 to kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci RedNet, który pozwala na kontrolę całej gamy różnych konfiguracji wyjść odsłuchowych, od mono aż po 7.1.4 surround, w tym Dolby Atmos® i wiele innych. Umożliwia również tworzenie kompletnie autorskich konfiguracji z użyciem do 12 wyjść. RedNet R1 może zostać użyty do sterowania grupami wyjść interfejsów Red i sygnałami z najróżniejszych źródeł, w tym z Pro Tools | HD i innych platform DAW, analogowych wejść i wyjść, połączeń ADAT i S/PDIF i całych ekosystemów Dante, jednocześnie i naprzemiennie.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów na ich stronach!

Focusrite RedNet R1

Focusrite RedNet R1 to wszechstronny, studyjny kontroler do interfejsów audio Focusrite Red, który pomoże Ci udoskonalić Twój workflow. W połączeniu z interfejsem Red, RedNet R1 daje Ci pełną kontrolę nad wyborem monitorów, wyborem źródeł i oferuje łączność Dante®, Pro Tools™ | HD i Thunderbolt™.

Focusrite RedNet A16R MkII

Focusrite RedNet A16R MkII jest 16-kanałowym, analogowym interfejsem dla sieci Dante, z dwukanałowym I/O AES3. Kontrola nad poziomami głośności poszczególnych kanałów wejściowych i wyjściowych pozwala na precyzyjną kalibrację z poziomu RedNet Control.

Focusrite RedNet D16R MkII

RedNet D16R MkII jest cyfrowym interfejsem 16×16 dla sieci Dante z kontrolą poziomów dla poszczególnych wejść i wyjść.

Related Posts