RedNetR1_ElevatedDark_750x500
Aktualności

R1, A16R MkII i D16R MkII, czyli trzy nowe urządzenia w rodzinie Focusrite RedNet!

RedNetR1_ElevatedDark_LR

Mamy przyjemność ogłosić premierę trzech nowych urządzeń spod szyldu Focusrite Pro. Są to nowe wersje dwóch interfejsów z serii RedNet i nowy kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Dante!

Focusrite Pro RedNet A16R MkII i D16R MkII to odpowiednio analogowe i cyfrowe interfejsy stworzone do pracy w sieci Dante. Głównym uaktualnieniem w obu modelach jest możliwość kontroli poziomów na wszystkich kanałach wyjściowych i wejściowych. Znacznie ułatwi to pracę i konfigurację urządzeń w tak skomplikowanych systemach, jakimi są sieci Audio-over-IP.

Z kolei RedNet R1 to kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Rednet, który pozwala na kontrolę całej gamy różnych konfiguracji wyjść odsłuchowych, od mono aż po 7.1.4 surround, w tym Dolby Atmos® i wiele innych. Umożliwia również tworzenie kompletnie autorskich konfiguracji z użyciem do 12 wyjść. RedNet R1 może zostać użyty do sterowania grupami wyjść interfejsów Red i sygnałami z najróżniejszych źródeł, w tym z Pro Tools | HD i innych platform DAW, analogowych wejść i wyjść, połączeń ADAT i S/PDIF i całych ekosystemów Dante, jednocześnie i naprzemiennie.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów na ich stronach!

Focusrite RedNet A16R MkII

Dowiedz się więcej!

Kliknij tutaj

Focusrite RedNet D16R MkII

Dowiedz się więcej!

Kliknij tutaj

Focusrite RedNet R1

Dowiedz się więcej!

Kliknij tutaj

Related Posts