RedNetR1_ElevatedDark_750x500
Aktualności

R1, A16R MkII i D16R MkII, czyli trzy nowe urządzenia w rodzinie Focusrite RedNet!

RedNetR1_ElevatedDark_LR

Mamy przyjemność ogłosić premierę trzech nowych urządzeń spod szyldu Focusrite Pro. Są to nowe wersje dwóch interfejsów z serii RedNet i nowy kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Dante!

Focusrite Pro RedNet A16R MkII i D16R MkII to odpowiednio analogowe i cyfrowe interfejsy stworzone do pracy w sieci Dante. Głównym uaktualnieniem w obu modelach jest możliwość kontroli poziomów na wszystkich kanałach wyjściowych i wejściowych. Znacznie ułatwi to pracę i konfigurację urządzeń w tak skomplikowanych systemach, jakimi są sieci Audio-over-IP.

Z kolei RedNet R1 to kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Rednet, który pozwala na kontrolę całej gamy różnych konfiguracji wyjść odsłuchowych, od mono aż po 7.1.4 surround, w tym Dolby Atmos® i wiele innych. Umożliwia również tworzenie kompletnie autorskich konfiguracji z użyciem do 12 wyjść. RedNet R1 może zostać użyty do sterowania grupami wyjść interfejsów Red i sygnałami z najróżniejszych źródeł, w tym z Pro Tools | HD i innych platform DAW, analogowych wejść i wyjść, połączeń ADAT i S/PDIF i całych ekosystemów Dante, jednocześnie i naprzemiennie.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów na ich stronach!

Focusrite RedNet A16R MkII

Dowiedz się więcej!

Focusrite RedNet D16R MkII

Dowiedz się więcej!

Focusrite RedNet R1

Dowiedz się więcej!

Related Posts