Audiotech logo

Specjalna oferta dla sklepów muzycznych

Przedstawiamy ofertę skierowaną do profesjonalistów oraz pasjonatów zajmujących się produkcją muzyczną, streamerów, podcasterów oraz gamerów. W naszej ofercie znajdą Państwo monitory studyjne, interfejsy audio, mikrofony oraz izolatory, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Monitory Studyjne KRK Systems

Monitory studyjne KRK Systems to gwarancja precyzyjnego odsłuchu i wiernego odwzorowania dźwięku w niekoniecznie wysokiej cenie. To swoisty symbol monitoringu dźwięku, który funkcjonuje na arenie międzynarodowej od ponad 40 lat. W ofercie posiadamy poniższe produkty, które spełnią różne oczekiwania w zależności od potrzeb i wymagań użytkowników:

Focusrite Vocaster - wprowadź studyjną jakość

Interfejsy Audio Focusrite

Doskonałe nagrania wymagają nie tylko dobrych monitorów, ale także wysokiej jakości interfejsów audio. Oferujemy sprzęt, który zapewni niezawodność i profesjonalną jakość dźwięku. Szczególnie polecane dla osób, które chcą rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z dźwiękiem i muzyką, ale także z podcastami, videocastami, czy streamami. Dostępne są zarówno w formie interfejsów, ale także kompletnych zestawów, dzięki czemu można rozpocząć pracę od razu po wyjęciu z pudełka!

PODCAST PRO COLOURS
PODCAST PRO COLOURS 2

Mikrofony Sontronics

Kolejnym elementem układanki jest mikrofon. W naszej ofercie znajdą Państwo mikrofony dedykowane do podcastów w opcjach kolorystycznych jakiej nie posiada żaden inny producent. Sontronics to brytyjski, renomowany producent mikrofonów, który zapewnia na swoje konstrukcje dożywotnią (!) gwarancję (w tym celu, użytkownik po zakupie musi zarejestrować mikrofon na stronie producenta). Podcast Pro to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników pod kątem jakości dźwięku za niewygórowaną cenę, a także dzięki bogatej palecie kolorów, pozwalają wyrazić siebie nie tylko poprzez mikrofon, ale również poprzez jego wygląd.

Izolatory IsoAcoustic

IsoAcoustics to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, poprawiających jakość wrażeń odsłuchowych. Nagradzane, opatentowane konstrukcje IsoAcoustics zarządzają energią głośnika, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Stanowią świetne uzupełnienie zestawu oraz znacznie poprawiają jakość odsłuchu dzięki innowacyjnemu systemowi wibroizolacji. To najlepsza inwestycja w poprawienie jakości odsłuchu monitorów odsłuchowych, a także zestawów HiFi, czy jakichkolwiek innych głośników.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z kartami produktowymi przedstawionymi powyżej, w których to dowiedzą się Państwo więcej na temat oferowanych marek i produktów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie tych produktów, prosimy o kontakt z Grzegorzem Szałatą tel. 668 870 418, e-mail: [email protected] w celu ustalenia szczegółów.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors