numa x piano new sounds
Aktualności

Nowy pakiet brzmień dla Numa X Piano

Studiologic Numa X Piano to ponad 200 niesamowitych brzmień generowanych przez zintegrowany silnik dźwiękowy w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem samplingu, kształtowania fali i modelowania fizycznego.

Jednak dla Studiologica to nigdy nie był koniec, lecz wielka zachęta do tworzenia jeszcze bardziej fantastycznych brzmień. Dlatego właśnie zaprezentowali 3 nowe banki brzmień dla Numa X Piano i Numa X Piano GT – w sumie 11 nowych brzmień.

A. Förster 1914

To brzmienie oparte jest na dokładnym binauralnym nagraniu fortepianu August Förster 190 cm z 1914 roku, w połączeniu z technologią Studiologica Acoustic Modelling, sprawia, że dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny.

PlectraXPluck

Dwa z najbardziej charakterystycznych instrumentów szarpanych, uzupełnione o pełny zespół mandolinowy i dwie różne harfy koncertowe.

Pakiet zawiera 5 różnych brzmień:

 • Banjo
 • Mandolina
 • Plectra
 • Harfa 1
 • Harfa 2
august forster grand piano

ClariXPack

Kompletna sekcja klarnetów z brzmieniami Solo i Ensemble, aby odtworzyć typową atmosferę tych wspaniałych instrumentów.

Pakiet zawiera 5 brzmień klarnetów:

 • Klarnet basowy
 • Klarnet Eb
 • Klarnet Bb
 • Clari Comping
 • Clari Ensemble

Jak je zdobyć

 1. Pobierz nowe banki dźwięków:
 2. Zainstaluj dźwięki za pomocą Numa Manager.
 3. Miłej zabawy!

Bardziej szczegółowe instrukcje znajdziesz tutaj.

Studiologic Numa X Piano 73

Studiologic Numa X Piano 73 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano 88

Studiologic Numa X Piano 88 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano GT

Studiologic Numa X Piano GT to flagowiec oparty na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Related Posts