Novation Circiut Rhythm
Aktualności

Novation Circuit Rhythm – o wiele więcej niż sampler!

Novation Circiut Rhythm

Novation Circuit Rhythm – o wiele więcej niż sampler!

Tegoroczna premiera doskonałego Circuit Tracks solidnie namieszała w świecie grooveboxów, a już kolejny członek rodziny Circuit jest gotowy na swój debiut. Novation Circuit Rhythm uderza mocno w scenę hip-hopową pokaźną dawką nowych możliwości, prezentując się jako bezcenna maszyna do robienia beatów. Za jego pomocą możesz budować i kształtować unikalne rytmy, wykorzystując wysokiej jakości gotowe sample stworzone przez artystów, lub z łatwością tworząc własne próbki z różnych źródeł, nawet podczas występów na żywo.

Sampluję. Kleję. Gram.

Circuit Rhythm jest potężnym i wszechstronnym samplerem do tworzenia rytmów i wykonywania ich na żywo. Posiada prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny panel sterujący bez zbędnych wyświetlaczy, jak cała seria Circuit. Sercem tej maszyny jest natychmiastowe samplowanie, które przede wszystkim ułatwia realizację pomysłów podczas występów live. Nagrywaj dźwięki z płyt, syntezatorów, a nawet telefonu bezpośrednio na Circuit Rhythm poprzez wejścia audio. Odtwarzaj swoje próbki w dowolny sposób: tnąc prosto z gramofonu, wybijając rytm lub układając hipnotyzujące linie basowe i melodie.

Na pokładzie znajdziesz błyskawiczny sampler, z którym pobudzisz swoją kreatywność tworząc niezapomniane groovy. Osiem ścieżek, każda z 32 krokowymi sekwencjami, z możliwością łączenia ich do 256 kroków na ścieżkę. Wykorzystaj możliwość nagrywania mikrokroków wraz z parametrami prawdopodobieństwa i mutacji, aby rozbujać rytm odpowiednio dla Twojego stylu. Podkręć swoje występy na żywo soczysto brzmiącymi samplami, korzystając z wielu doskonałych efektów, w tym brzmieniem płyt winylowych i ich retro skratchami.

Kompaktowe wymiary, solidna obudowa, wejście na kartę microSD i wbudowana bateria pozwalają zabrać go ze sobą wszędzie. Posiada pełnowymiarowe złącza MIDI in, out, thru i analogowe sync out. Możliwość monitorowania na bieżąco poprzez wyjście słuchawkowe lub wyjścia audio. Dlatego sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji, którą możesz napotkać. Na koncertach, jak i w studiu.

Podobnie jak inne urządzenia Novation, Circuit Rhythm jest wspierany przez narzędzie Components. Korzystając z wersji przeglądarkowej lub samodzielnej aplikacji, użytkownicy mogą tworzyć własne patche, importować sample, tworzyć kopie zapasowe zawartości urządzenia i pobierać paczki autorstwa wyselekcjonowanych artystów.

Zarejestruj swój sampler aby uzyskać dostęp do nowych, darmowych instrumentów i efektów pojawiających się na Twoim koncie co 2-3 miesiące w ramach oferty Novation Sound Collective.

Więcej informacji na stronach:

https://novationmusic.com/

https://audiotechpro.pl/

Related Posts