Aktualności

Focusrite Scarlett w Centrum Analizy Wartości!

Centrum Analizy Wartości to instytucja, której misją jest doskonalenie wiedzy kadry kierowniczej poprzez organizację szkoleń dla pracowników firm prywatnych i uczelni. Również oni mierzą się z wyzwaniem prowadzenia szkoleń online. Szukając najbardziej optymalnego i stabilnego rozwiązania postawili na interfejs Scarlett 3rd Gen!

Centrum Analizy Wartości jest oddziałem Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, prowadzącym działalność edukacyjną na profesjonalnym poziomie. Podobnie jak w innych podobnych placówkach, pojawienie się wirusa COVID-19 wymusza przeniesienie działalności CAW do Internetu. Nie może to jednak wpłynąć na jakość i atrakcyjność zajęć, a na te składa się obecnie również jakość dźwięku i obrazu.


Do takich zastosowań potrzebne jest proste, ale oferującego wysoką jakość i stabilność rozwiązanie. Finalnie padło na interfejs Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen, mikrofon krawatowy z nadajnikiem bezprzewodowym, mikrofon nagłowny, klasyczny mikrofon bezprzewodowy i nadajnik bezprzewodowy dla słuchawek.

Konfiguracja i połączenie takiego zestawu jest proste, można go też z łatwością przenieść i rozłożyć w dowolnym miejscu. Pozwoli on na prowadzenie zajęć w zespołach dwuosobowych, niezależnie od sytuacji. Wykorzystanie mikrofonów bezprzewodowych umożliwia wyjście poza statyczne siedzenie przed kamerą i np. swobodne przejście i poruszanie się przy tablicy, wszystko przy zachowaniu pełnej czytelności głosu.

Więcej informacji na temat działalności TNOiK oraz Centrum Analizy Wartości znajdziecie pod adresem www.tnoik.org i www.caw.pl

Poznaj interfejsy Focusrite Scarlett

Seria interfejsów Scarlett oferuje modele dopasowane do różnych potrzeb i konfiguracji, dla muzyki, podcastów, webinarów i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa jakość dźwięku.

Sprawdź!

Related Posts