Aktualności

Co knuje Waldorf?

waldorf_hero

Waldorf, niemiecka marka, która stoi za kilkoma prawdziwie rewolucyjnymi rozwiązaniami i instrumentami w historii syntezy dźwięku, szykuje coś zupełnie nowego.

Premiery nowych instrumentów ze stajni Waldorfa to nieczęste wydarzenia. W ostatnich latach jednak były to dosyć ważne momenty. Śmiało można zaliczyć do nich premierę ich najbardziej ambitnego syntezatora Waldorfa Quantum (2018) czy w pełni opartej na technologi FPGA, wirtualno-analogowegej Kyry (2019). W 2020 roku na świat wyszedł desktopowy, przepotężny Iridium. Za to zaledwie kilka miesięcy temu zadebiutował Waldorf M, czyli instrument, który bazuje na legendarnej serii Microwave i wykorzystuje te same, choć unowocześnione i wzbogacone o nowe funkcje silniki syntezy.

Nikt jednak nie spodziewał się, że niemiecka firma już szykuje się do wypuszczenia kolejnego produktu. 13 lutego na SM Waldorfa pojawił się następujący post:

Waldorf_fb_post

Ze zdjęcia od razu możemy wyczytać, że z pewnością będzie to instrument posiadający klawiaturę, a podpis „Working. Under. Pressure.” Czy może być to nowa wersja Blofelda, który mimo tego, że niedługo stuknie mu 15 lat nadal jest popularny? A może będzie to wzbogacona o klawiaturę wersja jednego z modułów brzmieniowych Waldorfa, tak jak to było w przypadku Streichfetta i STVC? A może… będzie to zupełnie nowy instrument? Pewnie wkrótce się dowiemy 😉

Więcej o instrumentach marki Waldorf: https://audiotechpro.pl/producenci/waldorf

Strona producenta: https://www.waldorfmusic.com/en/

Related Posts