Aktualności

Arturia startuje z nową serią – SOUNDS: uncovered!

Seria odkrywa najgłębsze możliwości instrumentów i efektów Arturia oraz pomoże użytkownikom odblokować ich prawdziwy potencjał brzmieniowy. Dodatkowo, aby uczcić tę premierę, Arturia oferuje ogromne 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania, a także ogromną bibliotekę inspirujących banków dźwięków. Te oferty będą dostępne dla wszystkich użytkowników od 9 do 25 lutego.

SOUNDS: uncovered

Nadszedł czas, aby zabrać swój dźwięk dalej – przywitaj się z SOUNDS: uncovered. Jest to nowa seria filmów na Instagramie, która pokazuje, jak odblokować ukryty potencjał drzemiący w ulubionych tytułach oprogramowania Arturia. W każdym odcinku poznasz inne narzędzie twórcze i dowiesz się, jak może ono przekraczać kolejne granice!

W mniej niż minutę na odcinek poznasz sekretne tricki twoich ulubionych gatunków, artystów i producentów, od trapu po kinowe ścieżki dźwiękowe! Dodatkowo – 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania i banki dźwięków. Między innymi:

● Instrumenty: Analog Lab V, Pigments, Jup-8 V i wiele innych.
● Efekty: Comp FET-76, Rev PLATE-140, Pre 1973 i wiele innych.
● Banki dźwięków: Ogromna biblioteka dźwięków, od kinowych po deep house.

Rendez-vous na Instagramie

Arturia będzie regularnie wydawać nowe odcinki na swoim Instagramie, dlatego śledź koniecznie oficjalny profil Arturia i Arturia_Polska na Instagramie!

Więcej informacji znajdziecie również na oficjalnej stronie akcji >>>TUTAJ!<<<

Related Posts