Arturia MiniFuse 1
Aktualności

Arturia MiniFuse – Odtwarzaj. Nagrywaj. Produkuj.

Arturia MiniFuse 1

Arturia MiniFuse – Odtwarzaj. Nagrywaj. Produkuj!

Artysto, muzyku, producencie, twórco podcastów, gamerze: potrzebujesz doskonałego dźwięku i intuicyjnych urządzeń, aby Twoja kreatywność mogła się rozwinąć. Interfejsy Arturia MiniFuse zostały zaprojektowane z myślą o Tobie.

Twórz muzykę, nagrywaj dźwięk, eksploruj światowej klasy oprogramowanie i wyrażaj siebie, gdy tylko pojawi się inspiracja. MiniFuse to idealne, niedrogie, profesjonalne i łatwe w użyciu rozwiązanie do nagrywania i tworzenia.

MiniFuse: brakujący element układanki

„Misją Arturii zawsze było pomaganie każdemu w znalezieniu własnego brzmienia. Stworzyliśmy nagradzane instrumenty programowe; nowatorskie syntezatory analogowe i hybrydowe; a także inteligentne kontrolery MIDI dla nowoczesnych producentów. Interfejs audio jest kluczem, jest łącznikiem ekosystemu łączącego sprzęt i oprogramowanie, komputer i kreatywność. Podążając śladami AudioFuse, wiedzieliśmy, że będziemy musieli dostarczyć bardziej przystępne cenowo interfejsy audio, rozwiązanie, które otworzy możliwość tworzenia dźwięku dla każdego. Tym rozwiązaniem jest MiniFuse — nasza wizja niedrogiego towarzysza dźwięku”

Frederic Brun, założyciel Arturii

Arturia MiniFuse 2

Co sprawia, że MiniFuse jest wyjątkowy?

To tylko kilka powodów, dla których Twoim następnym interfejsem powinien być Arturia MiniFuse…

Wiodący w swojej klasie dźwięk

MiniFuse mogą pochwalić się zakresem dynamiki 110 dB i szumami na poziomie -129 dB, co oznacza niezrównaną czystość i dynamikę dźwięku. Każde nagranie zabrzmi idealnie.

Inteligentny projekt

Kompaktowy, przenośny, wytrzymały i łatwy w użyciu. Od płynnie podświetlonych elementów sterujących po dodanie huba USB z tyłu, MiniFuse jest zaprojektowany tak, aby pasował do każdej konfiguracji.

Niesamowite kreatywne oprogramowanie

MiniFuse jest dostarczany z oprogramowaniem, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia dźwięku. Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, Splice, Autotune unlimited – lista jest długa.

Marka której możesz zaufać

Dostarczone przez tych samych inżynierów, którzy opracowali innowacyjną gamę interfejsów AudioFuse, wielokrotnie nagradzany V Collection i wiele innych. Twój dźwięk jest w dobrych rękach.

5-letnia gwarancja

Wykonane z wytrzymałych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych komponentów i poddane ponad 200 testom trwałości. MiniFuse są zbudowane z myślą o trwałości, ze standardową 5-letnią gwarancją na sprzęt.

Warianty MiniFuse

MiniFuse 1

Interfejs audio z 1 wejściem/2 wyjściami

Przenośny solowy interfejs audio do doskonałych nagrań gitary, wokalu i instrumentów w mgnieniu oka.

Kliknij w obrazek aby przejść na dedykowaną stronę produktową!

MiniFuse 2

2 wejścia / 2 wyjścia audio i interfejs MIDI

Nagrywaj informacje audio i MIDI z łatwością plug-and-play i inteligentną, kompaktową konstrukcją.

Kliknij w obrazek aby przejść na dedykowaną stronę produktową!

MiniFuse 4

4 wejścia / 4 wyjścia audio i interfejs MIDI

Krystalicznie czyste nagrywanie audio i MIDI z wszechstronnym zestawem połączeń dla producentów.

Dedykowana strona produktowa będzie dostępna bliżej oficjalnej premiery modelu MiniFuse 4 (prawdopodobnie sierpień 2022).

Pakiet oprogramowania MiniFuse

To nie jest pakiet wtyczek lub wersji demonstracyjnych freemium. Jest to to samo wyjątkowe oprogramowanie używane przez profesjonalistów muzycznych i audio na całym świecie! W pakiecie znajdziesz:

  • Ableton Live Lite – Komponuj, nagrywaj, wykonuj i produkuj;
  • Arturia Analog Lab Intro – Natychmiastowy dostęp do 500 presetów z instrumentów V Collection;
  • Arturia FX — 4 niesamowite emulacje klasycznych efektów studyjnych, od chorusa, przez przedwzmacniacze po pogłos płytowy;
  • Auto-Tune Unlimited 3-miesięczna bezpłatna subskrypcja — ulubiona w branży wtyczka do strojenia głosu;
  • Native Instruments Guitar Rig 6 LE — wzorzec brzmień gitarowych gotowych do miksowania;
  • 3-miesięczna subskrypcja planu Splice Creator — miliony bezpłatnych próbek, presetów i samouczków w wysokiej rozdzielczości.
Arturia MiniFuse 3

Podłącz i zacznij tworzyć muzykę

Podłącz swój MiniFuse, a zautomatyzowany proces poprowadzi Cię przez każdy etap Twojej podróży, od rejestracji po miksowanie pierwszego utworu. Arturia współpracowała z najlepszymi artystami, producentami i twórcami bitów, aby stworzyć ekskluzywne samouczki, hacki produkcyjne, a nawet gotowe szablony projektów do Ableton Live, które Cię zainspirują. Zacznij tworzyć już dziś!

MiniFuse 1 i 2 czekają na Ciebie w sklepach! Interfejs MiniFuse 4 będzie dostępny w sierpniu 2022 roku. 

Zobacz gdzie kupić! Listę dealerów znajdziesz TUTAJ.

Dokładna specyfikacja i strony produktowe poszczególnych modeli (kliknij!):

Zobacz samouczki z polskimi napisami i zacznij tworzyć muzykę już dziś!

Related Posts