Aktualności

Arturia FX Collection 3 — efekty, których będziesz używać!

Arturia FX Collection 3 — efekty, których będziesz używać!

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem. Całość łączy rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami. Są to inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebujesz, aby być kreatywnym i efektywnym!

Tylko najlepsze efekty

FX Collection 3 ma na celu zaoszczędzenie czasu producentów, oferując idealne efekty na każdą sytuację. Jest to skoncentrowany, wszechstronny wybór narzędzi, obejmujący całe spektrum dźwiękowe, inspirowane przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, dające muzykom szybkie, profesjonalne i inspirujące wyniki za każdym razem.

Autentyczne, muzyczne i nie tylko

Wtyczki w FX Collection 3 to nie tylko narzędzia zaprojektowane do dostarczania profesjonalnego dźwięku. Każdy tytuł ma na celu dodanie charakteru do każdego projektu, pozwalając twórcom naprawdę odkrywać i doskonalić odpowiednią barwę i niepowtarzalność ich brzmienia — niezależnie od ich stylu. Jakość spotyka się z praktycznością.

Niezależnie od tego, czy jest to niezrównane modelowanie poszukiwanego sprzętu vintage, ulepszanie klasycznych efektów za pomocą rozszerzonych elementów sterujących, czy też przesuwanie szczegółowego przetwarzania na niezbadane terytorium, FX Collection 3 oferuje nowoczesną elastyczność i łatwość użytkowania, których użytkownicy potrzebują do płynnej pracy w DAW.

Co nowego w Arturia FX Collection 3?

Poznaj zupełnie nowe efekty, nowe dynamiczne funkcje i usprawnienia, aby przyspieszyć twoją pracę.

Nowe efekty:

 • Dist TUBE-CULTURE – Uzyskaj unowocześnione nasycenie lamp za pomocą kilku kliknięć dzięki temu wirtualnemu przeobrażeniu certyfikowanego klasyka studyjnego, zaprojektowanego, aby tchnąć harmonijne życie i dodać kolor do każdego dźwięku.
 • Dist OPAMP-21 — efekt nasycenia dźwięku inspirowany pedałem gitarowym „go direct”, który przekształcił kultowy klasyk produkcji, łącząc ziarniste, lampowe harmoniczne i wysokie wzmocnienie w ulepszonej wtyczce.
 • FRAGMENTY Efx — błyskawicznie podnieś poziom dowolnego projektu dzięki nieregularnem glitchom, ziarnistej atmosferze stereo, eksperymentalnym teksturom i przetwarzaniu granularnemu na wyższym poziomie. Dziel, przekształcaj i przebudowuj dowolny dźwięk.
 • Tape MELLO-FI — Wprowadź do każdego dźwięku natychmiastową atmosferę ciepła starej taśmy. Łatwa w użyciu wtyczka zawierająca proste sekcje przedwzmacniacza, modulacji i filtra/wyjścia dla wysublimowanych brzmień lo-fi.

Nowe funkcje:

 • Nadpróbkowanie — zarówno Dist OPAMP-21, jak i Dist TUBE-CULTURE obsługują nadpróbkowanie, oferując dwa tryby działania: „Live”, który zapewnia najwyższą wydajność przy niskich opóźnieniach i mniejsze zużycie procesora, oraz „Studio”, który nieznacznie zwiększa wykorzystanie procesora w celu zwiększenia jakości dźwięku.
 • Porównanie A/B — teraz użytkownicy mogą szybko porównać dwie różne konfiguracje każdego efektu. Niezależnie od tego, czy jest to istniejące ustawienie wstępne, edytowane ustawienie wstępne lub całkowicie niestandardowe ustawienia, możesz łatwo przełączać i kopiować konfiguracje między stanami A i B.
 • Ulepszone interfejsy – Każdy efekt w Arturia FX Collection 3 został przebudowany w celu usprawnienia pracy, zapewnienia lepszej wydajności, łatwiejszego przeglądania ustawień wstępnych, płynniejszego czasu ładowania i nie tylko.

Główne cechy:

 • Arturia FX Collection 3 zawiera teraz 26 tytułów, w tym: efekty nasycenia, przetwarzania granularnego, szyny miksujące, efekty modulacyjne, kompresory, delaye, pogłosy, przedwzmacniacze i filtry.
 • 4 nowe efekty: Dist OPAMP-21, Dist TUBE-CULTURE, Efx FRAGMENTS i Tape MELLO-FI.
 • Aktualizacja Delay BRIGADE: ten klasyczny analogowy delay ma teraz nową nazwę i odświeżony wygląd interfejsu.
 • Aktualizacja Efx FRAGMENTS: łatwiejsza interakcja typu „kliknij/przeciągnij” z elementami wizualnymi interfejsu oraz 60 zupełnie nowych ustawień fabrycznych.
 • Ponad 250 fabrycznych presetów: szybko znajdź subtelne korekty lub mocne efekty, których potrzebujesz, korzystając z ustawień wstępnych wbudowanych w każdy efekt.
 • Samouczki w aplikacji: naucz się, jak obchodzić się z efektami i parametrami, a także korzystaj z dostosowanych wskazówek, aby jak najlepiej wykorzystać efekt.
 • Aktualizacje wydajności i sposobu pracy: ciesz się ulepszonym przeglądaniem zaprogramowanych ustawień, zwiększoną wydajnością i usprawnionymi graficznymi interfejsami użytkownika dla płynnej i efektywnej pracy.
 • Kompatybilność z NKS, a także z procesorami Apple M1.

Więcej informacji na stronie Arturia >>>TUTAJ!<<<

Related Posts