Audiotech logo

Warsztaty „Homerecording z Arturia” – 4 miasta w Polsce!

Muzyka to twoja pasja? Chcesz tworzyć muzykę w domu, w podróży, gdziekolwiek? Nie wiesz jak zacząć i co ci będzie potrzebne? A może już zacząłeś, ale chcesz usystematyzować swoją wiedzę i dowiedzieć się co nieco o produktach marki Arturia? Wpadaj koniecznie na „Homerecording z Arturią”!

Warsztaty mają na celu przybliżyć nowe interfejsy audio Arturia MiniFuse 1 oraz MiniFuse 2, oprogramowanie Arturia do tworzenia muzyki – Analog Lab, V Collection, FX Collection oraz kompaktowy kontroler jak MiniLab, czy KeyLab Essential, który może stać się centrum dowodzenia. Chodzi o pokazanie prostych, intuicyjnych urządzeń za pomocą których można z łatwością tworzyć muzykę w domu i nie tylko!

Terminy:

– 18.11.2021 – Łódź @ Skylark – 18:00 – wydarzenie FB

– 19.11.2021 – Warszawa @ Szkoła produkcji muzyki Music Laboratory – 18:00 – wydarzenie FB

– 24.11.2021 – Kraków @ Music-Shop – 18:00 – wydarzenie FB

– 25.11.2021 – Wrocław @ Salon Muzyczny Riff Wrocław – 17:00 – wydarzenie FB

Warsztaty poprowadzi Jakub Manaj, specjalista produktowy marki Arturia. Na miejscu przewidziany jest również konkurs i gadżety dla uczestników! Całość potrwa ok. 2 godziny.

Dodatkowo podczas warsztatów w szkole produkcji muzyki Music Laboratory (19.11), równocześnie odbywać się będzie drugi warsztat: „CV i MIDI – jak opanować świat za pomocą sygnałów kontrolnych” na bazie serii Step od Arturia. Bez problemu wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w obu grupach, ponieważ odbędą się dwie tury warsztatowe – zamiennie! Drugi warsztat poprowadzą specjaliści z Soundofyou.eu.

Do zobaczenia na warsztatach!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors