Audiotech logo

Utwory Daft Punk na Novation Mininova?

Od premiery „Discovery” Daft Punk minęło ponad 20 lat. Album nadal brzmi niesamowicie świeżo – tak jak wtedy, gdy wdzierał się na szczyty list przebojów. Pitchfork zrewidował jego ocenę na perfekcyjne 10, a niewielu pamięta, że na podstawie „Discovery” stworzono pełnometrażowy film anime.

Za to wszyscy pamiętają, że „one more time, we’re gonna celebrate, oh yeah, all right, don’t stop the dancing”.

Mimo swojego kompaktowego rozmiaru, silnik syntezy znajdujący się w Novation Mininova z powodzeniem potrafi odtworzyć wiele z barw, które znalazły się na tym kultowym albumie.

Novation MiniNova to kompaktowy syntezator polifoniczny przeznaczony zarówno na scenę, jak i do studia. Silnik syntezy, efekty i filtry zaczerpnięto z większego syntezatora Novation UltraNova. Na pokładzie znajduję się 256 niesamowitych barw nie tylko z szybkim dostępem do zmian patchy, lecz także pogrupowanych według stylistyki oraz porządkowo.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors