Audiotech logo

Nowa seria występów live The Bedroom od Focusrite!

focusrite_bedroom_aziya

Nowa seria kameralnych występów live od Focusrite.

Sypialnia jest dla wielu muzyków miejscem, w którym budzi się kreatywność. Chcemy uczcić sztukę, która powstaje w tej przestrzeni wraz z kilkoma wybranymi przez nas artystami. Niezależnie, czy są to nowe odkrycia, czy doświadczeni weterani, wszyscy zaczynali w tym samym miejscu – pisząc i ćwicząc swoje numery w zaciszu własnego pokoju.

Zobacz jak Twoi nowi ulubieni artyści czynią Sypialnię swoją sceną i wykonują w niej dwa własne utwory. Te specjalne występy sprawią, że uśmiechniesz się szerzej, zerwiesz do tańca, wzruszysz się.

Nowe odcinki będą pojawiać się co trzy tygodnie. Dowiedz się o nich od razu śledząc Audiotech i Focusrite w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas i uczcij moc twórczej energii tam, gdzie się pojawia. Sypialnia to dla wielu zwykłe pomieszczenie w domu. Dla artystów jest miejscem narodzin i udoskonalania pomysłów i utworów.

Aziya

Gitary i wokal z charakterem.

Zobacz jak multiinstrumentalistka i producentka Aziya, podbija scenę. Piosenki „Marathon” i „Slip! „ otwierają naszą nową serię.

Aziya nagrała swoją pierwszą EPkę w domu, więc w Sypialni czuje się jak u siebie. Mimo tego, że muzycznie najbliżej jej do zdominowanego przez mężczyzn rocka, Aziya wskazuje wiele kobiet jako swoje inspiracje, a wśród nich St Vincent, H.E.R. i Grimes. Jej muzyka łamie skostniałe schematy i inspiruje kolejne pokolenie do złapania za gitarę.

Interfejsy Scarlett świętują 10 urodziny!

W 2011 roku Focusrite pokazał światu Scarlett 2i2.

10 lat temu został sprzedany pierwszy interfejs Focusrite Scarlett w Polsce. Dzięki rozwiązaniom i technologii wykorzystanej przez inżynierów Focusrite powstała niezliczona ilość nagrań. Wykorzystywaliście interfejsy Scarlett w swoich domach, salach prób, na scenach koncertowych i wszędzie tam, gdzie prowadziła Was inspiracja.

Chcemy się odwdzięczyć.

Dołącz do celebracji i weź udział w promocjach i konkursach organizowanych dla społeczności Focusrite.

Obserwuj nasze SM i wejdź na stronę https://audiotechpro.pl/10-lat-interfejsow-scarlett/, aby dowiedzieć się więcej!

PRÓBY

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors