Audiotech logo

teenage engineering OB-4 – test Dailyweb

teenage engineering ob-4 900x500

teenage engineering OB-4 to wysokiej jakości przenośny głośnik bluetooth z wbudowanym wejściem liniowym, radiem FM, metronomem, trybem generującym ambient z nasłuchu radia, czy zdefiniowane mantry do medytacji. Ma również dysk, który nagra 2 godziny muzyki z nasłuchu na wirtualnej taśmie. Niezależnie czy to będzie radio, czy muzyka ze Spotify. Możesz to potem zapętlać, zmieniać tempo i wiele innych. Brzmi intrygująco, co?

Daniel Buliński na łamach portalu Dailyweb przetestował szalony przenośny głośnik, czy tak zwany „towarzysz muzyczny” od teenage engineering! Jak wrażenia? Równie szalone, ale najlepiej zapoznać się z całą recenzją! 🙂

„Trzeba mieć cojones odwagę, by stworzyć taki sprzęt. Gdybym mógł, postawiłbym piwo ludziom i zbił piątkę, którzy wprowadzili ten sprzęt na rynek. Czegoś takiego długo nie zobaczycie, na pewno nie z szyldem JBL, Bang & Olufsen, a nawet Devialet.”.

Z całym testem na portalu Dailyweb możecie się zapoznać klikając

Więcej informacji na temat samego głośnika OB-4 znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors