Audiotech logo

Sontronics prezentuje pakiet sprzętu dedykowany do podcastów!

Sontronics Voicecasting Pack to nowy pakiet dedykowany do podcastingu. Zawiera ich wielokrotnie nagradzany mikrofon Podcast Pro, spakowany razem ze statywem Elevate i potrzebnymi przewodami. Razem tworzą niesamowicie wartościowy pakiet, który sprawi, że możesz nagrywać lub streamować w ciągu kilku sekund.

Ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii, Podcast Pro stał się niezbędny dla podcasterów, prezenterów radiowych, artystów podkładających głos, graczy i muzyków na całym świecie.

Dzięki znakomicie czystej reprodukcji dźwięku, wewnętrznemu popfiltrowi (aby utrzymać popy i sybilanty na minimalnym poziomie) i wąskiej charakterstyce (aby skupić się na Twoim głosie, a nie na szumie z otoczenia), jest to naprawdę obowiązkowego rozwiązanie w każdym studiu.

Dostępny w siedmiu kolorach – czarnym, czerwonym, niebieskim, złotym, zielonym, szarym i fioletowym – Podcast Pro, jak wszystkie mikrofony Sontronics, jest objęty unikalną dożywotnią gwarancją Sontronics.

W zestawie Voicecasting Pack znajduje się również Elevate, wielopozycyjny statyw biurkowy, który zaciska się na biurku lub dowolnej powierzchni roboczej. Można go również przymocować na stałe za pomocą dostarczonych mocowań.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors