Audiotech logo

Recenzja EVE Audio SC4070 w Music Simplified

Na kanale Music Simplified znalazła się recenzja nagrodzonych monitorów studyjnych EVE Audio SC4070.

W recenzji możemy usłyszeć m.in., że

przede wszystkim są to kolumny, które inspirują i nie są tylko narzędziem, ale również rozwiązaniem, które zachęca do słuchania muzyki. Dzięki szerokiemu rozstawowi głośników można mieć wrażenie, że dźwięk nie dobiega tylko z kolumny, ale jest bardziej dookoła – tak jak w codziennym życiu. Dzięki temu wszystkiemu powodują emocjonalną reakcję z muzyką, której słuchasz i nad którą pracujesz.

Oczywiście przypominamy, że trzeba również zadbać o akustykę w pomieszczeniu, bo taki monitor jak SC4070 będzie wymagał specjalnego traktowania.

Zapraszamy do obejrzenia całej recenzji. Dostępne są również polskie napisy.

SC4070 to 4-drożny, symetryczny monitor średniego/dalekiego pola. Srebrny panel centralny zawiera w sobie tweeter AMT i 4-calowy głośnik średnich tonów. W połączeniu z dwoma 6,5-calowymi głośnikami niskich tonów i wyrafinowaną czarną obudową, jego design robi piorunujące wrażenie.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors