Audiotech logo

Pierwszy warsztat z Hybryda Studio/Scena do obejrzenia na YouTube!

Podobno ideał nie istnieje, ale dobrze ku niemu dążyć. W sytuacji, kiedy cały występ musi iść jak w szwajcarskim zegarku nie ma najmniejszego miejsca na pomyłki. Na scenie każdy drobny element może człowieka rozproszyć lub wytrącić z artystycznego szału, więc dobrze jest zaprogramować tak, żeby nie musieć za dużo się zastanawiać, tylko po prostu GRAĆ.

Ignacy Matuszewski ma w tym dużo doświadczenia będąc m.in. kierownikiem muzycznym teatrów Bagatela i Variete czy grając koncerty na największych scenach z Ralphem Kamińskim i w tym warsztacie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jak stworzyć w Ableton Live sesję, która będzie jasna, schludna, przejrzysta i co również bardzo ważne w używaniu komputera na scenie – stabilna. Maksimum możliwości, maksimum efektu, minimum zużycia procesora. Jednak sam komputer to tylko część sukcesu – ważna jest kontrola i tutaj do akcji wchodzą urządzenia Novation.

W przypadku Ignacego są to kontrolery Launchpad Mini Mk3 i 61 SL Mk3 oraz syntezator Bass Station II.

Jak to wygląda w praktyce możecie sprawdzić poniższy zapis warsztatu z Łodzi.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors