Audiotech logo

Nowości od Arturii: MiniBrute 2 i 2S oraz RackBrute 3U/6U!

15/01: Legendarny mono-synth Arturii przybywa nowonarodzony w modularnej odsłonie! MiniBrute 2 to fascynujący syntezator, który nie może doczekać się spotkania z kolekcją Twoich instrumentów. Łącząc w sobie potężne, analogowe brzmienie, wiele możliwości kształtowania dźwięku, sekwencer krokowy, arpeggiator oraz mod matrix, MiniBrute 2 zapewni Twojej muzyce czynnik Brute™.

16/01: Nowości od Arturii ciąg dalszy! Po wczorajszej premierzy MiniBrute 2, francuski producent przedstawia MiniBrute 2S – wersję desktopową nowego syntezatora bez klawiatury oraz z zaawansowanym sekwencerem!

17/01: Z przyjemnością ogłaszamy kolejną nowość od francuskiego producenta. RackBrute 3U i 6U to elastyczne systemy Eurorack, które zadomowią się, ochronią i zasilą Twoje syntezatory modularne. Jest to rozwiązanie dla nowoczesnego muzyka, który poszukuje kontroli nad swoją kreatywną przestrzenią. RackBrute pozwala także w łatwy sposób spakować swój sprzęt w trasę czy do występu, a wszystko to dzięki innowacyjnemu designowi, który pozwala na bezpieczną pracę Twoich modułów. Oba modele posiadają także wbudowany i dedykowany moduł zasilający, a ponadto są stworzone do współpracy z nowymi syntezatorami: MiniBrute 2 i MiniBrute 2S dzięki systemowi Arturia Link.

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na poszczególne strony produktów:

MiniBrute 2 -> http://bit.ly/2mJLiQ7

MiniBrute 2S -> http://bit.ly/2DgkrVW

RackBrute 3U -> http://bit.ly/2rfsFrU

RackBrute 6U -> http://bit.ly/2DH09SE

src=

src=

src=

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors