Audiotech logo

Nowe subwoofery od KRK!

KRK S8.4-1

KRK S8.4, S10.4, S12.4 – Nowe, aktywne profesjonalne subwoofery

Nowe aktywne subwoofery studyjne KRK opierają się na wieloletnim doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwięku w kompaktowej obudowie. To rozszerzenie dolnego pasma w jakości na jaką zasługujesz. Woofer ze szkła aramidowego, a w przypadku modelu 12.4 – kevlaru – zapewnia zwarty, dobrze zdefiniowany bas, podczas gdy wzmacniacze klasy D radykalnie zwiększają odpowiedź na transienty, kontrolę i punch. Czteropozycyjna zwrotnica umożliwia łatwe dostosowanie ustawienia subwoofera do funkcjonujących monitorów odsłuchowych.

 Dodatkowo, udoskonalenia w najnowszej generacji subwooferów KRK obejmują rozszerzenie niskich częstotliwości, ulepszone porty dla znacznie lepszej odpowiedzi fazowej i mniejszego szumu portu, trwalszą odwróconą osłonę przeciwpyłową, opcjonalne zdejmowane kratki, przeprojektowane obudowy o niższych profilach wysokości i mniejszej głębokości niż ich poprzednicy dla lepszej elastyczności umieszczania i ponadczasowego designu z bardziej profesjonalną estetyką.

Parowanie subwooferów z odsłuchami KRK lub innymi monitorami studyjnymi zapewnia zoptymalizowane wrażenia podczas miksowania i odsłuchu, podczas gdy funkcja sterowania obejściem (bypass) dostarczy pełny zakres dźwięku do odsłuchów bez wyłączania subwoofera. Nowe subwoofery KRK zapewniają nie tylko precyzyjny bas i bogaty zestaw funkcji – to kolejny wymiar wydajności subwoofera!

Przełącznik nożny Bypass

Przełącznik nożny bypass umożliwia szybkie wyciszenie subwoofera i wysłanie pełnozakresowego dźwięku do monitorów odsłuchowych.

Obudowa o dużej wytrzymałości

Subwoofery KRK mają wzmocnioną obudowę z MDF dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości. Nigdy nie pozwól, aby rozlane piwo lub ekspresyjny kopniak przerwał twoją sesję.

Frontowy bass reflex

Przedni port został zaprojektowany tak, aby zapewnić rozszerzenie niskich częstotliwości przy jednoczesnym zmniejszeniu sprzężenia granicznego. Jego unikalny kształt zapewnia brak turbulencji portu.

Dobrze współgra z innymi

Dedykowana zwrotnica i opcjonalny filtr górnoprzepustowy sprawiają, że subwoofery KRK są idealnym uzupełnieniem aktywnych monitorów. Od miksowania i masteringu po projektowanie dźwięku, emisję i produkcję – KRK zapewni Ci wszystko.

Więcej informacji na temat konkretnych modeli:

Zapewnij sobie profesjonalny odsłuch niższego pasma. Chyba na to zasługujesz, hm?

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors