Audiotech logo

Novation Launchkey 88 [Mk3] w teście muzykuj.com

Największa klawiatura Novation, czyli Launchkey 88 [Mk3] trafiła w ręce Pawła Lemańskiego z kanału muzykuj.com!

Seria Launchkey Mk3 jest dobrze znana Pawłowi, więc mógł się skupić na tym, aby sprawdzić, co zaimplementowano w ostatnich aktualizacjach oprogramowania (np. funkcja strum) oraz na samej konstrukcji najnowszego modelu. Bardzo obszerny fragment otrzymujemy o tym, jak steruje się oprogramowaniem z poziomu klawiatury – pokrętłami, suwakami, przyciskami i padami – i jak przyspieszyć swoją pracę.

„Klawiatura [Novation] Launchkey 88, to nie tylko zwykły sterownik. To programator brzmień, gdyż wszystko mamy pod kontrolą – każdy plugin. To doskonały sterownik pod Ableton Live, pod Cubase’a i pod Logic’a. Możliwość sterowania w DAWie głośnością, transportem, szybki dostęp do kwantyzacji, klika (metronomu) i funkcji undo (cofnij). Tak więc wszystko, co jest nam potrzebne do produkcji muzyki, mamy w tym sterowniku.”

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors