logo novation

Novation to wiodąca brytyjska firma produkująca sprzęt muzyczny, założona w 1992 r. przez Iana Jannawaya i Marka Thompsona. Specjalizuje się w kontrolerach MIDI i syntezatorach zarówno analogowych i virtual analog. Zasłynęła dzięki bardzo popularnemu syntezatorowi Bass Station II i serii kontrolerów Launchpad.

seria Novation launchpad

Dotknij swojej muzyki.

To tu wszystko się zaczęło. Pierwszy Novation Launchpad to narodziny układu siatki, który zrewolucjonizował muzykę elektroniczną. Czas, abyś dołączył.

Z Launchpadem możesz odpalać swoje clipy na siatce padów, która odzwierciedla Twoją sesję. Dodaj do niego Launch Control XL i przejmij kontrolę nad swoimi filtrami, efektami i instrumentami.

Potrzebujesz więcej pól? Dodaj kolejnego Launchpada – lub Launchpada Pro, który może kontrolować Twoje urządzenia MIDI. Nie masz miejsca na biurku? Spróbuj Launchpada Mini.

novation launchpad pro

Stworzony by produkować.
Launchpad Pro [MK3].

Nowe serce Twojego studia. Pełna integracja z Ableton Live i nieograniczone możliwości kontroli urządzeń MIDI.

novation launchpad x

Stworzony by grać.
Launchpad X.

Kontroler MIDI z 64 padami dla Ableton Live. Wszystko czego potrzebujesz, żeby grać, produkować i wykonywać swoją muzykę.

novation launch pad mini

Stworzony by zacząć.
Launchpad Mini [MK3].

Najbardziej kompaktowy z całej serii. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Zobacz, gdzie on Cię zabierze.

novation launch control xl

Niezrównany poziom kontroli.
Launch Control XL.

Launch Control XL to kontroler dla Ableton Live, pozwalający na pracę w widoku sesji, mikserze oraz parametrach instrumentów i efektów jednocześnie. Stworzenie perfekcyjnego miksu nigdy nie było prostsze.

grooveboxy Novation

Zrób coś.

Niezależnie od tego czy jesteś producentem, muzykiem, czy szukasz po prostu prostego i intuicyjnego instrumentu, groovebox może być tym, czego zawsze Ci brakowało. To nowy punkt wyjścia dla Twoich pomysłów; improwizuj za pomocą synthów i sampli, synchronizuj lub steruj pozostałymi urządzeniami lub odłącz wszystko i zacznij coś nowego gdziekolwiek się nie znajdziesz.

novation circuit tracks

Circuit Tracks

Groovebox, syntezator, sekwenser.

Twórz instynktownie. Graj błyskawicznie.

novation cicuit rhythm

Circuit Rhythm

Znacznie więcej niż sampler!

Sampluję. Kleję. Gram.

syntezatory Novation

Legendarne brzmienie Novation.

Marka Novation swoją renomę zdobyła przede wszystkim za sprawą swoich syntezatorów. Ich innowacyjne projekty i rozpoznawalne brzmienie od lat zdobywają serca kolejnych generacji muzyków. Korzystali z nich Radiohead, Massive Attack, Orbital, Nine Inch Nails, Giorgio Moroder, Jean-Michel Jarre, Hudson Mohawke, alt-J i Arca.

Teraz czas na Ciebie. Jesteś gotowy?

novation bass station II

Bass Station II

Odrodzenie analogowego mono syntezatora.  Nigdzie nie znajdziesz tak ciepłego, tłustego i brudnego brzmienia.

novation mininova

MiniNova

Wielka moc. Mały syntezator.

Niech nie zmylą Cię jej skromne wymiary. MiniNova ma najpotężniejszy silnik syntezy spośród wszystkich microsynthów na rynku.

novation summit

Summit

Flagowy, 16-głosowy, 61-klawiszowy syntezator o ogromnym brzmieniu. Niespotykane możliwości kształtowania dźwięków.

novation peak

Peak

Ciepłe, bogate brzmienie okraszone agresywnym przesterem. 8-głosowy, polifoniczny syntezator w formacie desktop.

kontrolery Novation

Klawiatury, które nadążają za Tobą

Klawiatury Novation zapewnią Ci pełną kontrolę nad Twoim oprogramowaniem i sprzętem. Od mini klawiatur z przydatnymi pokrętłami i padami po rozbudowane, profesjonalne kontrolery z czułymi na dotyk knobami i padami, oraz ekspresywnymi klawiaturami, na których gra jest czystą przyjemnością

novation sl mkIII

SL MkIII

SL MkIII nie jest tylko kolejnym kontrolerem. To muzyczne centrum dowodzenia dla wszystkich Twoich urządzeń. Z komputerem lub bez. 8-śladowy sekwenser, mapy dla wielu syntezatorów i programów DAW.

Novation Launchkey 49

Launchkey MK3

Seria kontrolerów zaprojektowana z myślą o efektywności i kreatywności. Sprawdzą się w pracy z programami DAW, sprzętowymi instrumentami i efektami.

novation flkey 37 cropped

FLkey

Pierwszy kontroler z klawiaturą dedykowany do użycia z Image-Line FL Studio. Teraz możesz tworzyć jeszcze szybciej dzięki wbudowanemu sterowaniu sekwencerem oraz oknami miksera i channel rack.

novation impulse

Impulse

Bądź kreatywny. Ekspresywna, półważona klawiatura idealna dla klawiszowców. Kontrola programów DAW dla producentów. Czego Ci potrzeba?

Kliknij i dowiedz się więcej o 30-letniej historii Novation