Audiotech logo

Novation Launchkey 88 – stworzona do gry!

launchkey 88 mk3 banner pl

Po wielu latach próśb Novation odpowiedziało na potrzeby i prezentuje Launchkey 88 Mk3, czyli ich pierwszą 88-klawiszową klawiaturę sterującą!

Launchkey 88 to klawiatura stworzona dla muzyków, dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją kreatywność. Imponujące narzędzia wbudowane w serię Launchkey takie jak tryby skali, akordów, opcje tworzenia własnych map (Custom Modes) i potężny arpeggiator pobudzą Twoją kreatywność i zaowocują nowymi pomysłami, a łącząc to z pełnym zakresem klawiszy Launchkey 88 Mk3 sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek osiągniesz swój pełny potencjał brzmieniowy, z niezbędnymi kontrolkami transportu pod ręką kiedy ich potrzebujesz.

Głęboka integracja Launchkey 88 z Ableton Live, a także Cubase, Logic i innymi sprawia, że produkcja muzyczna jest możliwa dla wszystkich, dając Launchkey 88 silną przewagę nad konkurencją. Z najwyższej jakości płytą klawiszy dla bezwysiłkowej i ekspresyjnej gry, Launchkey 88 jest kuszącą klawiaturą MIDI z nieograniczonym potencjałem twórczym.

Launchkey 88 Mk3 to potężne centrum dla każdego gracza, czy to na scenie, czy w studio.

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors