Audiotech logo

Novation FLkey z darmowym kursem miksowania!

FLmusoneo 1200x628_rev2

Kupując kontrolery z serii Novation FLkey (FLkey 37 lub FLkey Mini) otrzymasz za darmo dostęp do kilkugodzinnego kursu miksowania muzyki synthwave w FL Studio na portalu Musoneo!

Novation FLkey to seria kontrolerów MIDI stworzona specjalnie pod FL Studio i dedykowana do tego oprogramowania. Dzięki temu, że swój design i workflow zawdzięczają po części serii Launchkey Mk3, wbudowane funkcje takie jak tryb Skal czy Akordów znacznie ułatwią i przyspieszą pracę.

Dwie wersje klawiatur – 37-klawiszowa pełnowymiarowa i wersja mini z 25 klawiszami – dają możliwość wybrać tę, która będzie odpowiednia do Twojej przestrzeni i potrzeb.

Więcej odnośnie porównania obu modeli może opowiedzieć Maciej Polański z Musoneo:

Novation_FLkey37_Lifestyle-3.jpg

Dodawany kurs nie jest tylko skupiony na synthwave’ie, ale również w bardzo rozbudowany sposób pozwoli uporządkować i wzbogacić workflow z FL Studio, co będzie użyteczne niezależnie od gatunku muzycznego, którym chcesz się zajmować.

Jego treść i wszystkie szczegóły możesz sprawdzić na stronie: https://musoneo.com/miksowanie/289-miksowanie-muzyki-synthwave.html

Sam Maciek z Musoneo o kursie mówi tak:

Tym razem szczególnie wiele uwagi poświęciłem przedstawieniu technik i narzędzi, które pozwalają uzyskać tak pożądane ciepłe „analogowe” brzmienie w domenie cyfrowej – od korekcji, po nasycenie taśmowe, saturację i efekty przestrzenne – nawet jeśli synthwave to nie Twoja bajka. Kilka odcinków jest poświęconych organizacji pracy w FL Studio, ale prezentowane techniki można zastosować w każdym programie DAW.

Do każdego zakupionego egzemplarza Novation FLkey (37 lub mini) dodajemy dostęp do kursu miksowania muzyki synthwave na platformie Musoneo. Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Promocja dotyczy tylko produktów pochodzących z dystrybucji firmy Audiotech. Ilość kursów jest ograniczona. Lista partnerów znajduje się na stronie >>>TUTAJ!<<<

W celu uzyskania kursu po zakupie Novation FLkey 37 lub FLkey Mini należy wypełnić >>>TEN FORMULARZ<<<

Niezrównany kontroler MIDI do FL Studio. Dzięki sterowaniu Sekwenserem, oknem Channel Rack i Mikserem, oraz kreatywnym Trybom Skali I Akordów, FLkey 37 pozwala Ci swobodnie grać i tworzyć więcej muzyki.

Novation FLKey Mini to najlepszy, kompaktowy 25-klawiszowy kontroler MIDI z mini klawiszami do tworzenia muzyki w FL Studio. Łącząc zaawansowaną integrację z najważniejszymi funkcjami FL Studio oraz naszą, najlepszą mini klawiaturę do tej pory, FLKey Mini pozwala na jeszcze bliższe obcowanie z muzyką.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors