Audiotech logo

Najlepszy prezent dla Niej i dla Niego!

Wyjątkowy, kreatywny.

Launchpady od lat są niezmiennie najpopularniejszymi kontrolerami do Ableton Live. Intuicyjne i wszechstronne, jeszcze bardziej przyspieszają i ułatwiają tworzenie muzyki i granie jej na żywo. To potężne narzędzie, z którym praca przynosi  dużo radości. Radości, którą w te święta możesz podarować innym (lub sobie)! ????

Launchpad w przeglądarce

Aby dać nowym, potencjalnym użytkownikom Launchpada szanse na przetestowanie i poznanie zasady działania kontrolera, firma Novation stworzyła aplikację przeglądarkową, dostępną dla wszystkich.

Do studia. Na scenę. Pod choinkę.

Aby uczynić doświadczenie z Launchpadem jeszcze bardziej euforycznym postanowiliśmy pomóc nowym użytkownikom w rozpoczęciu muzycznej przygody. Pod numerem telefonu 602 220 778 radzimy od czego zacząć pierwszy raz próbując swoich sił w produkcji muzycznej. Jeżeli niewystarczająco radzisz sobie z komputerem, pomożemy ci w konfiguracji i rejestracji oprogramowania.

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLptXWEzJ7X-kAOMEZNMekFKB9koZkeSZq&layout=gallery[/embedyt]

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors