Audiotech logo

Nadchodzą nowe produkty IsoAcoustics!

IsoAcoustics zapowiedziało nowe produkty – ISO-PUCK mini oraz Stage 1 Board. Teraz izolacja mniejszych rozwiązań odsłuchowych będzie na wyciągnięcie ręki, a izolacja i poprawa brzmienia na scenie jeszcze łatwiejsza, dostępniejsza i estetyczniejsza!

ISO-PUCK mini

IsoAcoustics ISO-PUCK mini to nowi mniejsi bracia popularnych podstawek ISO-PUCK. Oferują te same zalety i taką samą izolację, jednak zostały stworzone z myślą o mniejszych głośnikach i monitorach odsłuchowych.

PROFESJONALNA IZOLACJA ODSŁUCHU

ISO-PUCK mini dostarczają użytkownikowi innowacyjne, nowe podejście do izolowania systemów odsłuchowych. Ich unikalny design zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie przeciwdziałając ruchom poprzecznym i oscylacjom, co skutkuje większą czystością dźwięku i ostrością brzmienia. To wszechstronne narzędzie do izolacji jest prawdopodobnie najbardziej opłacalną inwestycją dostępną dla poprawy wydajności i przejrzystości brzmienia głośników, czy monitorów.

Konstrukcja górnego kołnierza „przyssawki” ISO-PUCK mini przylega do dolnej części obudowy, dzięki czemu górny izolator jest połączony z głośnikiem, podczas gdy dolny izolator jest przymocowany do powierzchni nośnej. Cała energia jest zarządzana w rdzeniu izolatorów ISO-PUCK mini, które są starannie dostrojone, aby zapewnić lepszą izolację i kontrolę, pozostając jednocześnie w osi.

CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU I SZERSZY OBRAZ STEREO

Izolatory oddzielają monitory studyjne i głośniki od powierzchni nośnej w celu eliminacji transferu energii i wynikającego z tego tytułu “rozmazu” dźwięku i zabarwienia. Nawet rozmieszczenie na najbardziej solidnych powierzchniach będzie bardzo korzystne, ponieważ wewnętrzne odbicia wychodzące z powierzchni nośnej są tłumione, co skutkuje większą czystością dźwięku oraz poszerzeniem obrazu stereo.

ISO-PUCK mini są sprzedawane w zestawie po 8 sztuk. Jedna sztuka izolatora jest przewidziana na obciążenie do 2,75 kg. W zależności od wagi głośnika, korzysta się z 3 lub więcej izolatorów.

DOSTĘPNOŚĆ PRZEWIDZIANA NA WRZESIEŃ 2019

Jeżeli potrzebujesz większych rozwiązań izolujących to polecamy przyjrzeć się innym produktom marki IsoAcoustics jak podstawki z serii ISO, większe izolatory ISO-PUCK, czy rozwiązania stworzone z myślą o wykorzystaniu estradowym – Stage 1.

STAGE 1 BOARD

IsoAcoustics przedstawia Stage 1 Board, czyli rozwiązanie stworzone z myślą o wykorzystaniu wraz z izolatorami Stage 1. Dzięki temu rozwiązaniu, można z łatwością przymocować izolatory i wygodnie postawić na płycie wzmacniacz gitarowy, głośnik, subwoofer i co tylko dusza zapragnie.

SPÓJNOŚĆ BRZMIENIA, GDZIEKOLWIEK

Płyta izolacyjna Stage 1 oddziela wzmacniacze gitarowe / basowe, monitory sceniczne i subwoofery od sceny, zachowując jednocześnie czystość dźwięku i punch. To przenośne rozwiązanie zapewni spójność w studio, w domu jak i na każdej scenie.

Więcej na temat samych izolatorów Stage 1 znajdziesz TUTAJ.

Trochę danych:

  • Wymiary: 63,5 cm x 25,4 cm x 2 cm
  • Maksymalne obciążenie: 90 kg

DOSTĘPNOŚĆ PRZEWIDZIANA NA WRZESIEŃ 2019

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors