Audiotech logo

Maria Linares tworzy muzyczne arcydzieła z pomocą KRK KNS 8402

maria linares & krk headphones news
Kolumbijska kompozytorka Maria Linares jest siłą, z którą należy się liczyć w przemyśle muzycznym, i ma tytuły, które mogą to poprzeć. Jej prace można znaleźć w całej branży produkcyjnej. Komponuje dla wielu projektów teatralnych, seriali internetowych, filmowych i telewizyjnych, w tym filmu dokumentalnego Sandboy z 2022 roku i filmu Ana’s Desire z 2019 roku. Kiedy nie komponuje, Linares pracuje z reżyserami z całego świata za pośrednictwem swojej firmy producenckiej Fiona Records lub zajmuje stanowiska w progresywnych firmach i organizacjach, takich jak Grita.io, oddział Women in Music Colombia, Mucine i Kolumbijska Akademia Nauki i Sztuki Kinematograficznej. Jako kluczowy kreatywny umysł dla tak wielu wybitnych projektów i grup, Linares potrzebuje pary słuchawek, które będą dokładnym punktem odniesienia i pomogą jej stworzyć dźwięk wysokiej jakości. Linares korzysta z pary słuchawek KRK 8402, łącząc je ze swoimi od dawna zaufanymi monitorami studyjnymi ROKIT 5 G3.

„Rokity były moimi głównymi monitorami studyjnymi od wielu lat, ale zawsze chciałam, aby para słuchawek do nich pasowała, zwłaszcza gdy komponuję lub produkuję poza studiem. Teraz w końcu mam parę słuchawek KNS 8402 i uwielbiam je! Dzięki KNS jestem w stanie pracować z dala od mojego studia, uzyskując ten sam dźwięk i dokładność, które lubię z moich monitorów”.

Więcej informacji a propos słuchawek KRK znajdziesz poniżej:

Słuchawki KRK KNS 6402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w ekonomicznej i bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Słuchawki KRK KNS 8402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors