Audiotech logo

Który KeyStep dla Ciebie?

który arturia keystep jest dla ciebie news

Który KeyStep dla Ciebie?

Poszukujesz sekwencera krokowego z klawiszami? Nie wiesz jak bardzo rozbudowanego i ile ścieżek spełni Twoje potrzeby? A może ciekaw jesteś dodatkowych funkcji, które mogą rozbudzić Twoją kreatywność lub po prostu pomóc Ci w produkcji muzycznej czy podczas występów live?

Arturia udostępnia 3 modele z serii KeyStep: KeyStep, KeyStep 37 oraz KeyStep Pro. Bardzo dobre porównanie nagrał Maciej Polański z kanału Musoneo. Materiał ten powinien rozwiać wszelkie wątpliwości!

To co, który KeyStep jest dla Ciebie? ????

Więcej informacji na temat każdego z KeyStepów:

Kontroler MIDI CV Arturia KeyStep to przenośne muzyczne narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność klawiatury i kontrolera z polifonicznym sekwencerem krokowym pozwalającym na kontrolę urządzeń analogowych i cyfrowych.

KeyStep 37 wykracza poza 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Jest responsywny, dynamiczny, rozszerzony we wszystkich kierunkach, aby zachęcić do muzycznej eksploracji – to kontroler, który ma inspirować!

KeyStep Pro daje muzykowi niesamowite możliwości pod kątem sekwencjonowania i performance’u, w formie kompaktowego i wszechstronnego kontrolera wraz z 37 klawiszami Slim-Keys.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors