Audiotech logo

KRK ROKIT G4 – wielokrotnie nagradzany artysta – Chingy – powiedział „tak”!

Wielokrotnie nagradzany artysta – Chingy – powiedział „tak” odsłuchom KRK z serii ROKIT!

Artysta, aktor i filantrop, który zdobył wiele platyn, Chingy, zdominował scenę hip-hopową w 2000 roku jako młody raper. Wszedł do głównego nurtu i stał się ulubieńcem fanów, dzieląc studio i scenę z takimi potęgami jak Ludacris, Snoop Dogg i Timbaland. Obecnie można go spotkać po obu stronach barykady, jako wykonawca i producent. Choć nagrywa i produkuje w studiach na całym świecie, najczęściej można go znaleźć w jego domowym studiu, gdzie pracuje nad swoim najnowszym albumem, którego premiera ma nastąpić pod koniec 2022 roku. Mając ponad dwadzieścia lat doświadczenia w studio, Chingy postawił na monitory studyjne KRK ROKIT 8 G4 w białym wykończeniu (White Noise).

Wczesna kariera Chingy była naznaczona singlami, które trafiały na szczyty list przebojów: „Right Thurr”, „Holidae Inn” i „One Call Away”. Przez cały ten okres rozwoju i nauki jako artysta odkrył, że będąc w studio był stale otoczony sprzętem KRK.

„W latach 90. pracowałem z producentami, którzy mieli KRK” – wyjaśnia. „Więc korzystam ze sprzętów tej marki od dziesięcioleci. Kiedy w 2002 roku dostałem kontrakt płytowy i założyłem studio, pracowałem na ROKIT 8. Korzystałem z nich przy mojej płycie nr 1 z 2006 roku, „Pullin Me Back”, z udziałem Tyrese, a także przy całym drugim albumie „Powerballin”.

Monitor odsłuchowy KRK ROKIT RP8 4-generacji (G4) w białym wykończeniu przenosi kreatywność muzyczną i dźwiękową na zupełnie nowy poziom.Dopasowane przetworniki wykonane z Kevlaru® zapewniają spójność w całym paśmie przenoszenia, minimalizując zmęczenie słuchu, oferując przy tym niesamowite wrażenia dla słuchacza. Do tego napędzany przez DSP system strojenia pomieszczenia z 25 wizualnymi ustawieniami korektora graficznego na ekranie LCD + aplikacja KRK. Czego chcieć więcej?

Poszukujesz wysokiej jakości subwoofera, który dodatkowo stylowo wygląda? Aktywny subwoofer studyjny KRK S10.4 to rozszerzenie dolnego pasma w jakości na jaką zasługujesz.

Lata, które spędził w studio, a także widząc i słysząc rezultaty jakie przynosi sprzęt KRK, wywarły na artyście niezatarte wrażenie. To sprawiło, że dla Chingy’ego oczywistym wyborem było włączenie znanych żółtych membran do swojego domowego studia.

„Wspięcie się na szczyty list przebojów było dla mnie historycznym momentem” – kontynuuje. „Świadomość, że nagrałem hity za pomocą KRK ROKIT, jest ogromnym wyróżnikiem w mojej pamięci i wiąże się z miłością do marki. Dobra odpowiedź basowa, gładka góra i wysokie tony, które nie są zbyt kruche ani ostre. To solidne monitory, którym przez lata wielu zaufało, ponieważ zapewniają naturalny dźwięk.”

To zaufanie, które żywi do KRK, pozostało niezmienne, ponieważ jako szanowany artysta i producent nadal przesuwa granice muzyki. Oprócz swoich obecnych monitorów studyjnych ROKIT 8 G4 White Noise, Chingy polega również na subwooferze KRK S10, z których oba są kluczowe dla jego najnowszej płyty. Nadchodzący album, „Chinglish”, który ma ukazać się tego lata, jest produkowany w całości na KRK.

„Naprawdę doceniam doświadczenie marki w tworzeniu monitorów i dostarczaniu światu muzycznemu technologii odsłuchowej, która pomaga tworzyć świetną muzykę”.

Więcej informacji na temat marki KRK jak i rozwiązań przez nią dostarczanych znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

A na koniec klasyczek do posłuchania, czyli Chingy – Right Thurr! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors