Audiotech logo

KRK Classic 8 w teście Uptone!

KRK Classic 8 900x500px

Serwis Uptone przetestował monitory odsłuchowe KRK Classic 8. Okazuje się, że jeżeli szukacie efektywnego odsłuchu za niekoniecznie duże pieniądze, to chyba idealnie trafiliście. Zresztą… Co tu dużo mówić, przeczytajcie i posłuchajcie sami! 😉

„(…) Lubiane tak samo przez realizatorów nagrań, producentów, muzyków, jak i DJ-ów monitory KRK mają swój niepowtarzalny charakter, a testowany przez nas model Classic 8 jest jego kwintesencją i najbardziej donośną emanacją. KRK Classic 8 to przede wszystkim monitory duże i głośne – jeśli takich właśnie szukasz i masz wystarczająco dużo miejsca w swojej muzycznej pracowni, śmiało rozważ zakup tego modelu.  Niezależnie od tego, czy zajmujesz się nagrywaniem, miksem i masteringiem, czy produkcją muzyczną (lub wszystkim po trochu), albo po prostu potrzebujesz wszechstronnego, prostego w obsłudze i skutecznego systemu głośnikowego, dysponującego dużą mocą i głębokim pasmem przenoszenia z wysoką szczegółowością dźwięku, Classic 8 może okazać się dobrym wyborem.”.

Poniżej możecie znaleźć link do pełnego testu Uptone oraz więcej informacji na temat całej serii KRK Classic.

Więcej informacji na temat monitorów odsłuchowych KRK Classic 8, które brały udział w teście znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors