Audiotech logo

Jaki pedał do pianina cyfrowego? Studiologic VFP1 – test

Warto pamiętać, że Studiologic to nie tylko instrumenty i klawiatury sterujące. To również akcesoria, a konkretniej duża oferta kontrolerów nożnych do wymienionych wyżej urządzeń. Od prostych pojedynczych modeli do rozwiązań z trzema pedałami, które będą powodowały, że użytkowanie instrumentów będzie jak najbardziej zbliżone do gry na prawdziwym pianinie.

Studiologic VFP1 to najprostszy kontroler z działaniem odpowiadającym standardowemu pianinu i występuje w trzech wersjach (VFP1/10, VFP1/15 i VFP1/25), które różnią się polaryzacją styków. W praktyce oznacza to, że nie każdy model pedału będzie działał z każdym instrumentem. Stąd też wersja VFP1/25, która posiada przełącznik i niezależnie jakiej marki instrument posiadasz, to na pewno będzie można go podłączyć i będzie działał jak należy. W świeżutkim filmie na swoim kanale YouTube Rafał Piwowarczuk wziął na warsztat Studiologica VFP1 i sprawdził jak jest wykonany, porównując z innymi rozwiązaniami oraz dając kilka dodatkowych tipów, żeby każdy pedał, który posiadasz został „pod nogą”.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors