Audiotech logo

IsoAcoustics przedstawiają nowy izolator – ISO-PUCK 76!

Kolejna gorąca premiera na NAMM 2020! ISO-PUCK 76 to najnowszy produkt od IsoAcoustics, czyli kanadyjskiego producenta wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych pod monitory odsłuchowe.

 

76 to najnowszy dodatek do wielokrotnie nagradzanej serii ISO-PUCK. Jest to największy członek rodziny (w skład wchodzą jeszcze izolatory ISO-PUCK oraz ISO-PUCK mini) i udostępnia udźwig rzędu 18 kg na izolator. Został stworzony z myślą o największych, cięższych monitorach odsłuchowych, głośnikach, czy subwooferach.

Trzy lub więcej izolatorów może zostać wykorzystanych w zależności od urządzenia, które mają odizolować. Każdy ISO-PUCK 76 charakteryzuje się wymiarami (76 mm x 37 mm).

 

 

Teraz udźwig całej serii przedstawia się następująco:

  • ISO-PUCK mini – 2.75 kg / sztukę
  • ISO-PUCK – 9 kg / sztukę
  • ISO-PUCK 76 – 18 kg / sztukę

Jeżeli jesteście na targach NAMM to wpadnijcie na stoisko IsoAcoustics: Anaheim Convention Center NORTH LEVEL 2, stoisko 17315 ????

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors