Audiotech logo

Focusrite Vocaster Two – interfejs audio nie tylko dla podcasterów. Recenzja w benchmark.pl

Choć nowa seria interfejsów Focusrite’a jest skierowana przede wszystkim dla twórców podcastów, to trzeba pamiętać, że w dzisiejszej odsłonie internetu użytkowników, którzy „nadają” w sieć jest znacznie więcej. To również gracze „let’s playowcy”, youtuberzy i wszyscy inni na każdej platformie pozwalającej transmisję wideo i audio. To również zauważył w swojej recenzji Maciej Piotrowski z serwisu benchmark.pl.

Test, który został wykonany był przede wszystkim praktyczny, bo przecież w nieskończoność można się rozwodzić nad specyfikacją i tego, co mówi producent, ale dopiero w użyciu mamy pełną świadomość co jest silną, a co słabszą stroną urządzenia. Dzięki temu powstał odcinek podcastu na kanale benchmark.pl, w którym użyty został testowany Vocaster Two oraz mikrofony Sontronics Podcast Pro.

Urządzenie sprawdziło się świetnie w swoim głównym zadaniu, a przy okazji okazało się proste w obsłudze, co zauważył Maciej:

„(…) może się wydawać, że z racji bardziej profesjonalnego charakteru interfejs ten będzie trudny do opanowania, ale wierzcie, nam, dopiero początkującym w temacie tworzenia podcastów, zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami tego sprzętu i ustawienie wszystkiego – od podpięcia wszystkich kabli, po regulację wzmocnienia mikrofonów i wybranie ulepszeń głosowych, zajęło dosłownie kilkadziesiąt minut. A warto wiedzieć, że Vocaster Two ma dużo więcej do zaoferowania.”

Pełny tekst recenzji, wersję wideo oraz nagrany przez nich podcast można sprawdzić poniżej.

Recenzja Focusrite Vocaster Two w benchmark.pl

Podcast „Porozmawiajmy o trendach – świat gier 12 lat później”

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors